Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Danfoss Głowica termostatyczna RAW G5115 biała

Nr produktu: 5499967

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Instalacje grzewcze

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5499967

Cechy

Głowica termostatyczna RAW 5115 marki Danfoss umożliwia automatyczną regulację temperatury w zakresie od 8 do 28°C. Jest wyposażona w:

  • czujnik cieczowy,
  • zabezpieczenie przeciw zamarzaniu,
  • blokadę temperatur.

Danfoss RAW 5115 zapewnia bezobsługową eksploatację i nie wymaga konserwacji. Spełnia wymagania normy europejskiej EN 215-1 oraz polskich norm PN-EN 215:2005 (U) i PN-EN 215/A1:2006(U).

Zastosowanie

Głowica termostatyczna Danfoss ma zastosowanie z grzejnikami z wkładkami zaworowymi RA-N oraz z zaworami z serii:

  • RA-N - z nastawą wstępną,
  • RA-G - o wysokiej przepustowości,
  • RA-K - zestawy przyłączeniowe do grzejników.

Głowica termostatyczna cieczowa RAW 5115 powinna być używana tam, gdzie nie ma utrudnień w śledzeniu temperatury pomieszczenia, czyli kiedy nie zakrywa jej żadna zasłona i nie jest narażona na przeciągi. Do prawidłowej pracy musi być zamontowana w pozycji poziomej.

Zalety

Głowica termostatyczna Danfoss RAW 5115 umożliwia łatwą regulację temperatury za pomocą pokrętła. Posiada specjalne zabezpieczenie chroniące ją przed kradzieżą. Głowica jest bardzo łatwa w montażu i nie potrzeba do tego fachowca. Zaletą jest także jej bardzo atrakcyjna cena. Ponieważ jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, stanowi nabytek na długie lata.

Wymiary i waga (netto):
Waga:150 g
Wysokość:9,5 cm
Szerokość:6,2 cm
Głębokość / Grubość:6,2 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry