inspiracje-oswietlenie

swiateczne

renifery-led

Renifery LED: dekoracje świąteczne na zewnątrz

Oświetlenie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, magiczny czas. Warto spotęgować świąteczną atmosferę, dekorując ogród, taras czy balkon świątecznymi dekoracjami. Niezwykle modnym w ostatnich latach dodatkiem dekoracyjnym są renifery LED – efektowne, świecące ozdoby, które doskonale nadają się zarówno do domu, jak i do ogrodu.

Zobacz wszystkie produkty

Renifer LED – towarzysz św. Mikołaja

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nie tylko z choinką czy kolacją wigilijną, lecz także z podarkami, które przynosi św. Mikołaj. Jego nieodłącznymi towarzyszami oraz swoistymi symbolami świąt Bożego Narodzenia są właśnie renifery, które ciągną sanie wypełnione prezentami.

Do tej tradycji warto nawiązać za pomocą ozdób, dekorując nasze najbliższe otoczenie na nadchodzące Boże Narodzenie. W wyczarowaniu magicznego klimatu pomogą na pewno renifery LED – świetlne ozdoby, które idealnie nadają się zarówno do dekoracji domu, jak i ogrodu. Figurka renifera wspaniale sprawdzi się ustawiona w ogrodzie, na przydomowym tarasie, balkonie czy w innym wybranym miejscu na zewnątrz naszego domu.

Renifery LED – jak to jest zrobione?

Chociaż renifer bożonarodzeniowy nie jest najmniejszy, to jest bardzo lekki. Wszystko za sprawą konstrukcji. Wykonany jest z akrylowego drutu uformowanego na kształt figury renifera, a w jego wnętrzu znajduje się cienki przewód LED.

Po podłączeniu do prądu renifer świeci pięknym, klimatycznym światłem. Co ciekawe, renifery LED mogą emitować światło w kilku barwach – od chłodnej bieli idealnie pasującej do zimowego ogrodu, po ciepłe, żółte światło, które doskonale sprawdzi się jako klimatyczna dekoracja wnętrza.

Renifery LED – bezpieczne i energooszczędne dekoracje świąteczne

Z racji tego, że renifery LED są przeznaczone do użytku na zewnątrz, są skonstruowane tak, by były odporne na mróz, wilgoć oraz inne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wszystko to sprawia, że są doskonałym wyborem dla osób poszukujących efektownych oraz trwałych dekoracji bożonarodzeniowych na wiele sezonów.

Renifery LED to także energooszczędne ozdoby bożonarodzeniowe, z których blasku możemy korzystać właściwie bez żadnych ograniczeń. Wszystko dzięki technologii LED-owej. Nawet jeśli nasza świecąca kompozycja z reniferami LED w roli głównej będzie włączony przez cały świąteczny okres, to możemy być spokojni o wysokość naszych rachunków za energię elektryczną.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry