inspiracje-oswietlenie

loftowy

lampy-wiszace-z-drucianym-kloszem

Lampy wiszące z drucianym kloszem

Oświetlenie

Są praktyczne, niebanalne i doskonale urozmaicają wystrój wnętrza. Mowa oczywiście o lampach z drucianym kloszem. Choć mają nieco surowy charakter, znajdują coraz większą liczbę zwolenników. Świetnie wpisują się w styl loftowy i pasują do niemal każdego pomieszczenia w domu.

Zobacz wszystkie produkty

Lampy do wnętrz w stylu loft

Do wnętrz loftowych i industrialnych często nie pasuje standardowe oświetlenie, kryształowe klosze czy bogate zdobienia. Lampy w takich wnętrzach muszą mieć zarówno surowy wygląd, jak i ciekawy design. Świetnie sprawdzają się w takich przypadkach modele z dużą, widoczną żarówką lub drucianym kloszem, które dodają aranżacji charakteru.

Lampy wiszące z drucianym kloszem

Lampy druciane już od kilku sezonów triumfują wnętrzach. Zapewne dlatego, że doskonale pełnią funkcję nie tylko praktyczną, lecz także dekoracyjną, a przy tym są uniwersalne. Świetnie prezentują się zarówno nad stołem w salonie, w przedpokoju, jak i nad kuchennym blatem czy wyspą, doskonale oświetlą strefę roboczą. Wykorzystywane są zarówno jako oświetlenie centralne w pomieszczeniu, jak i w roli oświetlenie dodatkowego.

Lampy z drucianym kloszem – kształt i kolorystyka

Wśród lamp drucianych najpopularniejsze są modele w kolorze srebra, stali błyszczącej lub chromowanej i czerni. w wielu aranżacjach pojawiają się też białe lampy, które pięknie prezentują się w mniejszych pomieszczeniach. Warte uwagi są także lampy złote czy miedziane, które wprowadzają do loftu nieco stylu glamour. We wnętrzach młodzieżowych dobrze prezentują się zaś druciaki w żywych kolorach, np. na klosz pomarańczowy, czerwony czy niebieski.

Z uwagi na użycie stali do produkcji lamp drucianych do wyboru jest wiele geometrycznych kształtów. w salonach najczęściej pojawiają się minimalistyczne lampy, których klosz lampy wykonany jest na kształt kwadratu czy prostokąta, a samą dekoracją jest żarówka LED. Największą popularnością cieszą się jednak lampy druciane w kształcie trapezu.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry