inspiracje-ogrod

classic

abc-stylu

Nowoczesny salon w szarościach – wcale nie musi być zimny i nudny

Styl Classic

Kolor szary od kilku sezonów króluje w aranżacjach domów i mieszkań. W tym czasie zyskał wielu zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Ci pierwsi mówią, że to uniwersalna barwa, która sprawdza się nie tylko w minimalistycznych, wręcz ascetycznych wnętrzach, lecz także dobre świetne tło dla różnych materiałów, faktur i barw. Ci drudzy mówią, że szary jest zimny, ponury i nijaki. My murem stajemy za zwolennikami szarości i przypominamy, że szarość ma po pierwsze wiele odcieni, a po drugie – daje wiele możliwości aranżacyjnych. Zobaczcie sami!

Zobacz wszystkie produkty

Szarość w połączeniu z drewnem

Ta aranżacja salonu jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie przestronne wnętrza, ale urządzone zgodnie z najnowszymi trendami mody. Postawiono na szarość, bo ten kolor króluje w naszych mieszkaniach od kilku sezonów. Szare są panele na podłodze oraz ściany. Z szarością świetnie współgra drewno oraz beż. Dlatego też salon wyposażono w drewnianą komodę i beżowy dywan. Ozdobą jest tutaj designerski fotel.

Szarość z dodatkiem koloru

Szarość saute to domena wnętrz minimalistycznych. Daje wrażenie elegancji, ale dla wielu osób może być zbyt surowa, zimna. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by do takiego wnętrza w kilka chwili i przy naprawdę niewielkim nakładzie finansowym wprowadzić życie. Jak? Pazur można pokazać, wprowadzając pojedyncze dodatki w intensywnych odcieniach. Jakich? Wybór jest ogromny od szlachetnych turkusów, poprzez pobudzające pomarańcze czy czerwienie, aż po kojące odcienie zielni. Na co warto postawić? Zasłony, plecy i poduszki, doniczki, grafiki na ścianę – to basic. Ci, którzy chcą poszaleć bardziej – mogą kupić fotel krzesło czy dywan w wybranym kolorze. Efekt wow gwarantowany!

Szarość z dodatkiem czerni, grantu czy brod

Ci, którzy lubią bardziej minimalistyczne i mroczne wnętrza, na pewno nie oprą się urokowi, szarości połączonej z czernią, granatem czy bordo. W tym wydaniu świetnie sprawdzą się meble z ciemnego drewna albo czarne meble w macie lub połysku. W takim salonie najważniejszy jest nastrój – a ten uda się zbudować dzięki odpowiednio dobranym tkaninom, fakturom i światłu. Biało-czarne grafiki, welurowe szare grafitowe czy czarne sofy i fotele, a do tego ciężki zasłony to must have.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry