inspiracje-dekoracje-sciany

kamien-dekoracyjny

trojwymiarowa-sciana-w-salonie

Trójwymiarowa ściana w salonie

Kamień dekoracyjny

Wybór płytek architektonicznych do salonu to sprawdzone rozwiązanie. Są praktyczne, oryginalne, a przy tym świetnie się prezentują. Czy można je zastosować we wnętrzu w stylu skandynawskim? Zdecydowanie! Podpowiemy Ci, jak umiejętnie połączyć ze sobą nowoczesny trend i prosty, jasny styl.

Zobacz wszystkie produkty

Betonowe płytki 3D – to warto o nich wiedzieć

Ściana w salonie może stać się najbardziej dekoracyjnym elementem. Jak to zrobić? Ułożyć na niej betonowe płytki z trójwymiarową strukturą. To nowoczesne i niebanalne rozwiązanie dekoracyjne, które jest ciekawą alternatywą dla tapet i farb.

Dzięki panelom 3D można w prosty sposób wprowadzić do salonu fascynujące formy, kształty i kolory. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni wzór, aby osiągnąć jedyny w swoim rodzaju efekt. Co ważne, betonowe płytki architektoniczna są odporne na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Ich neutralne, szarawe wybarwienie, doskonale pasuje do wnętrz w stylu industrialnym, nowoczesnym, a także eklektycznym.

Dekoracyjna ściana w salonie – płytki 3D

Dyskutując o projektach w stylu modernistycznym, jako pierwsze przychodzą nam na myśl duże, jasne wnętrza, w których dominuje ponadczasowa biel i cała gama szarości. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje wnętrze było wyjątkowe, pomyśl o zastosowaniu w nim betonowych płyt architektonicznych, dzięki którym możesz uzyskać ciekawy efekt na ścianie.

W tym przypadku najlepiej sprawdzą się płyty betonowe, które mogą mieć kształt prostokąta o różnych wymiarach lub przybiorą niespotykane kształty trójkątów czy rombów. Te figury również występują we wnętrzach skandynawskich, więc śmiało możesz zająć się ich aranżacją w swoim minimalistycznym salonie.

Betonowe płytki 3D – jak je ułożyć?

Opcje są dwie. Płytki można układać niczym puzzle na całej powierzchni ściany, ciesząc się ciekawym efektem 3D oraz grą świateł i cieni. Płytki 3D ułożone jedna przy drugiej nadadzą wnętrzu modernistyczny charakter. Można też pojedyncze płytki przypadkowo „rozsypać” na ścianie – da to bardzo ciekawy i niepowtarzalny efekt.

A co z dekoracjami w takim wnętrzu? Betonowe płyty architektoniczne stanowią niezaprzeczalną ozdobę pomieszczenia. Zrezygnuj więc z dużej ilości dekoracji. Wystarczy prosty stolik, jasne zasłony, żywe rośliny oraz narzuta i poduszki w geometryczne wzory, które możesz ułożyć na sofie lub kanapie.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry