inspiracje-dekoracje-sciany

kamien-dekoracyjny

kamien-ozdobny

Kamień ozdobny

Kamień dekoracyjny

Obecnie jadalnia jest najczęściej połączona z salonem lub kuchnią. Oznacza to, że musimy zadbać o spójność tych pomieszczeń, tworząc ciekawą wspólną przestrzeń. Interesującym pomysłem jest zastosowanie kamienia dekoracyjnego, który ożywi niejedno wnętrze. Sprawdź nasze propozycje.

Zobacz wszystkie produkty

Jak modnie i praktycznie urządzić jadalnię?

Jadalnię należy urządzić według własnych potrzeb. Wszystko zależy od tego, ile osób liczy Twoja rodzina, jak często zapraszasz do siebie znajomych, przyjaciół czy dalszą rodzinę oraz jaki efekt chcesz uzyskać. Pamiętaj, że jadalnia, to nie tylko stół i krzesła. To coś więcej – jest to miejsce, w którym spożywamy posiłek z najbliższymi, celebrując go i ciesząc się wspólnie spędzoną chwilą. Jak ją urządzić?

Jadalnia nie musi być nudna – postaw na modną ścianę z kamienia

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób nadać swojej jadalni charakteru, zapoznaj się z propozycją kamieni dekoracyjnych. Kamień wykorzystany w odpowiedni sposób zamieni Twoją jadalnię w ciekawe pomieszczenie. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie kamienia ozdobnego na ścianie znajdującej się przy głównym stole lub na ścianie, która jest przedłużeniem kuchni. Dzięki temu zyskasz spójność i wspólny element wystroju tych dwóch pomieszczeń.

Doskonale sprawdzą się tutaj różnego rodzaju kamienie dekoracyjne w odcieniach bieli, szarości czy delikatnego beżu. Kolory w jadalni nie mogą być zbyt ciemne i przytłaczające, by nie wpłynąć negatywnie na dobry nastrój panujący w czasie spożywania posiłków.

Dekoracyjna ściana z jasnego kamienia – w jakich wnętrzach się sprawdzi?

Kamień ozdobny to świetny wybór do pomieszczeń w różnym stylu. Możesz go wykorzystać we wnętrzu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, industrialnym, loftowym, czy eklektycznym – wszystko zależy od tego, w jaki sposób zestawisz go z resztą elementów znajdujących się w pokoju oraz jakie dodatki wybierzesz.

We wnętrzu w stylu klasycznym czy rustykalnym dobrze będzie się prezentowała kamienna okładzina w ciepłej barwie. Beżowy czy jasnobrązowy kamień dekoracyjny będzie tu dobrym wyborem. W salonie w stylu skandynawskim pięknie będzie wyglądała biała lub jasnoszara kamienna ściana. W minimalistycznym wnętrzu świetnie sprawdzi się zaś kamień w odcieniach szarości, grafitu czy czerni.

Ważny jest też kształt i wielkość kamienia. Ten drobny i średniej wielkości, o w miarę regularnych kształtach, dobrze będzie współgrał z wnętrzami klasycznymi czy rustykalnymi. Kamień o nieregularnych kształtach, przypominający trochę skalne odłamki sprawdzi się zaś w skandynawskim czy minimalistycznym wnętrzu.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry