inspiracje-dekoracje-sciany

kamien-dekoracyjny

betonowa-sciana

Betonowa ściana

Kamień dekoracyjny

Urządzając mieszkanie, bardzo często nie przywiązujemy wagi do aranżacji przedpokoju, choć to pomieszczenie jest wizytówką naszego domu. Wystarczy jednak kilka modnych elementów, by stworzyć niepowtarzalny i nowoczesny przedpokój. Sprawdź, jak wykonać betonową ścianę i jakie dodatki do niej wybrać!

Zobacz wszystkie produkty

Płyty betonowe na ścianę – idealne do przedpokoju

Płyty betonowe ścienne to stylowe rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz niepowtarzalny, industrialny charakter w przedpokoju. Możesz wybrać dowolny rozmiar płyt betonowych – są one sprzedawane w różnych rozmiarach. W przedpokoju sprawdzi się ściana betonowa w odcieniach szarości. Jasny odcień uwydatnia świetny wygląd betonu, powiększając optycznie wnętrze oraz rozjaśniając je. Łącząc je z szarymi płytkami podłogowymi, zyskasz chłodny wystrój, który warto ożywić kilkoma elementami.

Beton w przedpokoju – z czym połączyć?

Beton dekoracyjny ze względu na swoją neutralną kolorystykę pasuje do wszystkich barw. Możemy go więc łączyć w aranżacji wnętrz z kolorami bardziej intensywnymi lub przygaszonymi, pasuje także do tonów zarówno ciepłych, jak i chłodnych. Beton we wnętrzu doskonale współgra też z drewnem. Takie połączenie zawsze jest bardzo udane. Można go łączyć z elementami retro, postawić na dodatki w stylu minimalistycznym, industrialnym czy nawet glamour.

W nowoczesnym i eleganckim przedpokoju szarość betonu najlepiej zestawić jednak z mocniejszym kolorem, np. z butelkową zielenią. Wprowadzenie tego koloru do przedpokoju wcale nie będzie trudne. Wystarczy piękny, duży zielony kwiat, tapicerowane zielone siedzisko lub zielona ściana.

Jak zagospodarować przestrzeń w przedpokoju?

W przedpokoju wcale nie trzeba przesadzać z liczbą mebli i dodatków. Przestrzeń powinna dawać miejsce do swobodnego wejścia do domu, wygodnego zdjęcia płaszcza, odłożenia torby lub zakupów i przywitania gości.

Wystarczy, że zaopatrzysz się w półkę na buty, która bez problemu pomieści obuwie całej rodziny, szafę lub wieszak na odzież wierzchnią oraz puf bądź ławeczkę, która pozwoli na wygodną zmianę butów. Do stworzenia nowoczesnego przedpokoju oprócz betonu, proponujemy wykorzystać panele tapicerowane w intensywnym kolorze i duże lustro.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry