2021-03-07 16:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Skrzynia Vermont z technorattanu szara

Nr produktu: 6398234

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Inne meble ogrodowe

Opis produktu

Nr produktu: 6398234

Skrzynia z wszechstronnej serii Vermont idealnie nadaje się do przechowywania poduszek, kocy i innych przyborów ogrodowych. Można w nim także przechowywać narzędzia ogrodowe, akcesoria do grillowania lub zabawki ogrodowe. Skrzynia ogrodowa ma lekką, ale stabilną aluminiową ramę i jest wykonana z atrakcyjnego poli rattanu - warkocz w kolorze szarym. Duża skrzynia o wymiarach 95 cm x 165 cm x 73 cm (wys. X szer. X gł.) Oferuje dużą pojemność 1008 l. Zintegrowana kieszeń wewnętrzna chroni przechowywane przedmioty. Wbudowane sprężyny gazowe zapewniają bezpieczne i łatwe otwieranie i zamykanie wysokiej jakości skrzynki podporowej. Za pomocą dwóch kół możesz łatwo przenieść uniwersalną skrzynię i używać jej w całym ogrodzie, a także na balkonie i tarasie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Skrzynie na poduszki
Wymiary i waga (netto):
Waga:21,7 kg
Wysokość:95,0 cm
Szerokość:165,0 cm
Głębokość / Grubość:73,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry