2021-05-12 17:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Barek Ilumninated biały

Nr produktu: 6651426

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Inne meble ogrodowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6651426

Funkcjonalny barek ogrodowy Illuminated Cool Bar to wyjątkowa ozdoba ogrodu lub tarasu. Posłuży jako podręczny stolik lub klasyczny barek z pojemnikiem do schładzania napojów. Barek wyróżnia się spośród innych produktów tego typu swoim nowoczesnym designem - podświetlenie, kolor - czysta biel, obła, minimalistyczna konstrukcja, cztery nóżki z eleganckimi wcięciami idealnie wkomponują się w otoczenie współczesnego domu lub mieszkania. Jeżeli do tego dodamy wyjątkową funkcjonalność i luksusowy charakter oraz nowatorskie podświetlenie konstrukcji uzyskamy produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Barek wykonany został z najwyższej jakości tworzywa, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.

Wymiary i waga (netto):
Waga:5,7 kg
Wysokość:57,0 cm
Szerokość:49,5 cm
Głębokość / Grubość:49,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry