2021-01-25 09:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Zawieszka łamana ze szpilkami gr. 2 - 10 szt

Nr produktu: 6426134
  • Do wieszania ramek na zdjęcia
  • Niezawodne i proste mocowanie
Opis produktu
 
3,79
94,75 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6426134

Wysokiej jakości składane oczko LUX-TOOLS nadaje się do indywidualnego wieszania ramek do zdjęć. Ma rozmiar 2 i upiększa twoje gustowne zdjęcie lub galerię zdjęć. Solidny wieszak ma stabilną płytę montażową z dwoma otworami. Płyta jest przymocowana do ramy za pomocą dwóch szpilek, po prostu wbijając ją w górną część pleców. Jest przymocowany pośrodku i równolegle do górnej krawędzi ramy. Ozdobny otwór wystaje teraz poza ramę. Dzięki temu oczku, które jest ruchomo przymocowane do płyty montażowej, obraz jest zawieszany na haku lub gwoździu ściennym.

Mocowanie jest bardzo stabilne, nawet w przypadku cięższych ram. Solidne zawieszenie zapewnia, że rama wisi bezpiecznie i jest ustawiona prosto. Materiał wysokiej jakości to solidna stal. Mosiężne wykończenie powierzchni tworzy dekoracyjny, złoty kolor.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry