2019-12-07 09:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Purmo Grzejnik panelowy C22 60 cm x 100 cm

Nr produktu: 3621422
  • Z zasilaniem bocznym
  • Dwupłytowy, z dwoma konwektorami
  • Gwarancja 10 lat
Opis produktu
280,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3621422

Cechy

Grzejnik panelowy marki Purmo jest zbudowany ze stali o grubości ścianki 1,25 mm, zgodnie z normą DIN 1623. Gruntowany, fosfatowany i malowany proszkowo na kolor biały. W każdym narożniku posiada cztery otwory przyłączeniowe z gwintem wewnętrznym 1/2" i podłączeniem bocznym. Grzejnik Purmo jest dopasowany do nowoczesnej koncepcji ogrzewania niskotemperaturowego. Zastosowany w nim system PurmoAIR pozwala na bardzo ekonomiczne zużycie energii.

Zastosowanie

Kaloryfer panelowy jest stosowany w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach wyposażonych w mechaniczną wentylację wywiewną. Montowany w pomieszczeniach mieszkalnych w domach prywatnych, a także punktach użyteczności publicznej, firmach oraz placówkach edukacyjnych, szpitalach itp. Kaloryfer Purmo filtruje powietrze dzięki zamontowanej w swoim wnętrzu komorze. Umożliwia wentylację zgodną z potrzebami osób przebywających w ogrzewanych wnętrzach.

Zalety

Grzejnik panelowy to produkt wysokiej klasy, który z powodzeniem posłuży przez wiele sezonów. Jego maksymalna moc grzewcza wynosi 1709 W, a maksymalne ciśnienie robocze 1 MPa. Dostępny jest w bardzo przystępnej cenie. Produkt posiada 10-letnią gwarancję producenta. Decyzja o jego zakupie to pewność wielu lat dobrego i ekonomicznego ogrzewania pomieszczeń.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
32,9 kg
Wysokość:
60,0 cm
Szerokość:
100,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,2 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry