2020-12-01 13:04


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Purmo Grzejnik panelowy C22 60 cm x 100 cm

Nr produktu: 3621422
  • Z zasilaniem bocznym
  • Dwupłytowy, z dwoma konwektorami
  • Gwarancja 10 lat
Opis produktu
279,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3621422

Cechy

Grzejnik panelowy marki Purmo jest zbudowany ze stali o grubości ścianki 1,25 mm, zgodnie z normą DIN 1623. Gruntowany, fosfatowany i malowany proszkowo na kolor biały. W każdym narożniku posiada cztery otwory przyłączeniowe z gwintem wewnętrznym 1/2" i podłączeniem bocznym. Grzejnik Purmo jest dopasowany do nowoczesnej koncepcji ogrzewania niskotemperaturowego. Zastosowany w nim system PurmoAIR pozwala na bardzo ekonomiczne zużycie energii.

Zastosowanie

Kaloryfer panelowy jest stosowany w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach wyposażonych w mechaniczną wentylację wywiewną. Montowany w pomieszczeniach mieszkalnych w domach prywatnych, a także punktach użyteczności publicznej, firmach oraz placówkach edukacyjnych, szpitalach itp. Kaloryfer Purmo filtruje powietrze dzięki zamontowanej w swoim wnętrzu komorze. Umożliwia wentylację zgodną z potrzebami osób przebywających w ogrzewanych wnętrzach.

Zalety

Grzejnik panelowy to produkt wysokiej klasy, który z powodzeniem posłuży przez wiele sezonów. Jego maksymalna moc grzewcza wynosi 1709 W, a maksymalne ciśnienie robocze 1 MPa. Dostępny jest w bardzo przystępnej cenie. Produkt posiada 10-letnią gwarancję producenta. Decyzja o jego zakupie to pewność wielu lat dobrego i ekonomicznego ogrzewania pomieszczeń.

Wymiary i waga (netto):
Waga:32,9 kg
Wysokość:60,0 cm
Szerokość:100,0 cm
Głębokość / Grubość:10,2 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry