2017-11-23 01:21
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Instal Projekt Grzejnik centralnego ogrzewania Retto 50/70 361WArt.Nr. 5437140

  • Posiada dyskretny odpowietrznik
  • Wymiary 50 cm x 70 cm
  • Możliwość podłączenia grzałki
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

385,00
385,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5437140

Cechy

Grzejnik centralnego ogrzewania Retto firmy Instal Projekt to produkt o modnych, trójkątnych kolektorach i poziomych profilach. Stworzony z materiałów wysokiej jakości. Wyposażony w umieszczony z tyłu, dyskretny odpowietrznik, zapewniający optymalne warunki pracy grzejnika. Jego maksymalna moc grzewcza wynosi 361 W. Instal-projekt Retto oferuje możliwość opcjonalnego podłączenia dolnego o rozstawie 50 mm na środku, co pozwala na lepsze przygotowanie przyłączy.

Zastosowanie

Grzejnik Retto w kolorze grafitowym stosowany jest w różnego rodzaju pomieszczeniach. Jego design dobrze komponuje się z każdym wnętrzem - zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym czy minimalistycznym. Montowany w mieszkaniach i domach prywatnych, punktach użyteczności publicznej, biurach, urzędach i firmach. Wszędzie doskonale pełni swoją rolę, ogrzewając w chłodne dni średnie i małe pomieszczenia.

Zalety

Grzejnik Instal Projekt jest wart uwagi ze względu na optymalny stosunek ceny do wzornictwa i wydajności cieplnej. Ponadto dedykowane akcesoria zwiększają jego funkcjonalność (np. specjalnie zaprojektowane relingi i wieszaki). Dzięki różnym wersjom kolorystycznym możliwe jest dopasowanie Retto pod tym względem do wnętrza, w którym grzejnik ma być zawieszony. Wysokiej jakości materiały wykonania sprawiają, że jest to inwestycja na wiele sezonów grzewczych.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
7,3 kg
Wysokość:
70,8 cm
Szerokość:
54,0 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry