2019-12-10 03:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grzejnik aluminiowy c.o. Hermes 70 10-członowy

Nr produktu: 6095038

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Grzejniki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6095038

Cechy

Grzejnik aluminiowy Hermes jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia mu długotrwałe używanie. Może pracować z maksymalną temperaturą roboczą 95°C, przy ciśnieniu do 1,6 MPa. Składa się z dziesięciu członów grzewczych o szerokości 70 mm każdy. Przyłącza boczne o rozstawie 500 mm zapewniają wygodny montaż we wszystkich nowoczesnych systemach centralnego ogrzewania.

Zastosowanie

Grzejnik członowy przeznaczony jest do ogrzewania małych oraz średnich pomieszczeń. Jest stosowany zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak również w biurach, sklepach, placówkach edukacyjnych oraz firmach. Ze względu na swój wygląd, ten grzejnik centralnego ogrzewania doskonale komponuje się z wnętrzami o nowoczesnym wystroju. Gdziekolwiek nie byłby zamontowany, prezentuje się niezwykle estetycznie.

Zalety

Grzejnik Hermes jest niezawodny i bardzo wydajny. Mimo dobrej mocy grzewczej, jest bardzo lekki - waży zaledwie 9,5 kg. Podobnie jak grzejnik panelowy, powinien być konserwowany przed każdym sezonem grzewczym, co zapewni optymalny przepływ wody oraz pracę z największą wydajnością. Produkt firmy Hydroland to inwestycja na wiele sezonów, a zarazem gwarancja ciepła w pomieszczeniach.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
9,1 kg
Wysokość:
57,0 cm
Szerokość:
69,2 cm
Głębokość / Grubość:
7,3 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (4)

 5 z 5
  • 5(3)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
5

Maria (2018-11-23)

bardzo zadowoleni z tego grzejnika i obsługi

Mamy już takie grzejniki dokupiliśmy następne 2 ,jesteśmy zadowoleni bardzo z grzejnika i obsługi Panów z tego działu przy zakupie.Zdecydowanie polecamy.

5 lub

5

arystek (2016-02-04)

Wygląd

Nowoczesny wygląd i przystępna cena. Zadowolony.

11 lub

4

korello (2015-12-23)

Zgrabny i tani

Opis jest zgodny ze stanem faktycznym.

13 lub

5

esteta (2015-11-02)

ekskluzywne ciepełko

Kupiłem mieszkanie , chciałem nadać mu trochę innego charakteru . Dość żeliwniaków , ten grzejnik jest po prostu ładny . A przy okazji ma wysokie parametry . Polecam.

20 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry