Weber Grill węglowy COMPACT KETTLE śr. 57 cm
Nr produktu: 5418942Opis produktu
Nr produktu: 5418942
Grill węglowy COMPACT KETTLE marki Weber
Grill Węglowy Compact Kettle to doskonały wybór dla każdego miłośnika grillowania. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, z chromowanym rusztem o średnicy 57 cm zapewnia wystarczającą przestrzeń do przygotowania smakowitych potraw dla nawet 6 gości.
Łatwe czyszczenie
Pokrywa oraz kocioł pokryte emalią porcelanową gwarantują nie tylko trwałość, ale także łatwość w czyszczeniu, co sprawia, że utrzymanie grillu w nieskazitelnej czystości staje się łatwe i przyjemne. Dzięki wyjmowanemu popielnikowi usuwanie popiołu jest jeszcze prostsze, pozwalając cieszyć się komfortem użytkowania bez konieczności zajmowania się uciążliwym sprzątaniem.
Wysoka jakość grillowania
Grill wyposażony jest w pokrywę, która umożliwia utrzymanie idealnej temperatury podczas grillowania, co pozwala na zachowanie soczystości i aromatu potraw. Uchwyt pokrywy z osłoną termiczną zapewnia bezpieczne grillowanie. 3 przesłony wentylacyjne w kotle i jedna w pokrywie umożliwiają precyzyjną regulację temperatury. Stabilny uchwyt z duroplastu przy kotle jest odporny na wysoką temperaturę i warunki atmosferyczne.
Łatwy transport
Nie bez znaczenia jest również mobilność tego modelu. Grill wyposażony został w kółka odporne na pękanie i warunki atmosferyczne, które ułatwiają transportowanie go z miejsca na miejsce. Dzięki temu, grillowanie na świeżym powietrzu staje się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne.
Dzięki Grillowi Węglowemu Compact Kettle przygotowanie pysznych potraw na grillu staje się prawdziwą przyjemnością dla każdego.
Wymiary (pokrywa zamknięta):
98 cm x 56 cm x 63 cm (wys. x szer. x głęb.)
Dane wytwórcy
Weber-Stephen Polska SP. Z O.O.
UI. MIECZYSLAWA POZARYSKIEGO 32.
P.3, LOK. 2
PL-04-703 WARSZAWA
PL_DC_Claims@weber.com
77924002335
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj rusztu: | Chromowana stal |
| Kolor: | Czarny |
| Z pokrywą: | bez pokrywy |
| Termometr: | Bez termometru w pokrywie |
| Materiał korpusu: | Porcelana emaliowana |
| Zalecane miejsce użytku: | na balkon i do ogrodu |
| Mobilność: | Z rolkami |
| Grillowanie pośrednie: | Możliwe grillowanie pośrednie |
| Ruszt do podgrzewania: | Bez rusztu do podgrzewania |
| Boczna półka: | Bez bocznej półki |
| Wymiary opakowania: | 26 x 60 x 60 cm |
| Paliwo: | Węgiel drzewny |
| Rodzaj grilla: | Grill okrągły |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 10,0 kg |
| Wysokość: | 98,0 cm |
| Szerokość: | 63,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 58,0 cm |










