Landmann Grill węglowy kulisty PICCOLINO
Nr produktu: 7084080Opis produktu
Nr produktu: 7084080
Grill węglowy kulisty Piccolino marki Landmann
Przenośny grill kulisty to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników przygotowywania potraw na świeżym powietrzu. Nie zajmuje wiele miejsca a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest praktyczny i wygodny.
Odporny i wytrzymały
Grill wykonany jest ze stali emaliowanej co zapewnia odporność na korozję i ułatwia czyszczenie. Miska paleniska i pokrywa są emaliowane co zwiększa ich wytrzymałość.
Wygoda i bezpieczeństwo
Ergonomiczny uchwyt pokrywy jest gumowany co zapobiega poparzeniu, a dodatkowo ułatwia przenoszenie grilla. Popielnik usprawnia i ułatwia sprzątanie po grillowaniu. Konstrukcja grilla jest stabilna dzięki nóżkom. Wloty powietrza pozwalają precyzyjnie regulować temperaturę. W zestawie znajdują się szczypce ze stali nierdzewnej.
Wymiary
Wysokość: 41 cm, średnica 38 cm.
Dane wytwórcy
Landmann Polska Sp. z o.o.
Kuziennicza 13 B
59-400 Jawor
landmann@landmann.pl
4000810313822
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj rusztu: | Chromowana stal |
| Kolor: | Czarny |
| Z pokrywą: | bez pokrywy |
| Termometr: | Z termometrem w pokrywie |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Zalecane miejsce użytku: | poza domem |
| Mobilność: | Przenośne |
| Grillowanie pośrednie: | Nie jest możliwe grillowanie pośrednie |
| Ruszt do podgrzewania: | Bez rusztu do podgrzewania |
| Boczna półka: | Bez bocznej półki |
| Wymiary opakowania: | 23 x 38,5 x 38 cm |
| Paliwo: | Węgiel drzewny |
| Rodzaj grilla: | Grill okrągły |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 4,00 kg |
| Wysokość: | 41,0 cm |
| Szerokość: | 38,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 38,0 cm |




















































