Landmann Grill węglowy kulisty KEPLER 200
Nr produktu: 2561041Opis produktu
Nr produktu: 2561041
Grill węglowy kulisty KEPLER 200 marki Landmann
Grill z pokrywą, wskaźnikiem temperatury i powierzchnią grillowania pozwalającą na przygotowanie posiłku dla aż około 10 osób, zadowoli wszystkich fanów grillowanego jedzenia.
Ruszt ze stali szlachetnej i możliwość grillowania w dwóch trybach
Grill wyposażony jest w rozdzielniki wegla/brykietu, dzięki czemu możesz grillować w dwóch trybach - bezpośrednim i pośrednim. Ruszt węglowy jest emaliowany, a grillowy wykonany jest ze stali szlachetnej i można go myć w zmywarce. Powierzchnia grillowania ma średnicę 56 cm.
Wskaźnik temperatury i przesłona wentylacyjna
Grill posiada praktyczną pokrywę, w której znajduje się wskaźnik temperatury i przesłona wentylacyjna. Druga przesłona znajduje się na dnie misy paleniskowej.
Wygoda i ergonomia
Pod miską paleniska znajduje się tacka na popiół, która ułatwia sprzątanie grilla. Dzięki dolnej półce i wieszakowi na akcesoria będziesz mieć niezbędne do grillowania wyposażenie cały czas pod ręką. Ergonomiczny uchwyt pokrywy jest izolowany aby chronić dłonie od poparzenia. Cztery nogi grilla zapewniają stabilność a dwa koła ułatwiają jego przemieszczanie.
Dane wytwórcy
Landmann Polska Sp. z o.o.
Kuziennicza 13 B
59-400 Jawor
landmann@landmann.pl
4000810111404
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj rusztu: | Stal szlachetna |
| Kolor: | Czarny |
| Z pokrywą: | bez pokrywy |
| Termometr: | Z termometrem w pokrywie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 17,5 kg |
| Wysokość: | 101,0 cm |
| Szerokość: | 64,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 70,0 cm |
























