2019-11-15 20:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Landmann Grill weglowy Komfort

Nr produktu: 6347298
 • Emaliowana miska paleniskowa i ruszt
 • Składana półka boczna
 • Podstawa jezdna: dwa koła
Opis produktu
499,00
499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6347298

Lakier czarny, wysokiej jakości, proszkowany. Miska paleniskowa emaliowana stalowa, co oznacza, że palenisko jest trwałe, odporne na korozje, zarysowania. Szuflada do opróżniania popiołu zakończona listwą aluminiową (specjalnie sporządzona)- tak aby swobodnie opróżnić i aby nie szukać uchwytu. Ruszt emaliowany. Składana, stabilna, półka boczna. Dedykowany pokrowiec - art. 15706. Termometr w pokrywie górnej. Przesłony wentylacyjne w pokrywie i misce paleniskowej. Druciana półka dolna. Płynna regulacja wysokości paleniska.
Wymiary: 112 x 108 x 68 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

maja (2019-06-15)

Grill

Co mi się podoba: Wszystko

Co mi się nie podoba: Skręcanie..

Grill jak za te cenę bardzo dobry, funkcjonalny, estetycznie i pomysłowo wykonany. Części do składania ponumerowane, śrubki, śrubeczki pomysłowo oznaczone i zapakowane, co jest ważne. Dobrze by było mieć przy składaniu kogoś do pomocy.

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry