2021-05-06 15:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill Komado śr. rusztu 38 cm 45,5 cm

Nr produktu: 6571368

  • Ceramiczny grill na węgiel drzewny
  • Regulowana wentylacja
  • Delikatne zamykanie pokrywy
  • 2 stoliki boczne z drewna
  • Nietuzinkowy wygląd
Opis produktu
2 899,00
2 899,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6571368

Grill Komado o średnicy rusztu 38 cm x 45,5 cm to grill wykonany z żaroodpornej ceramiki na węgiel drzewny. Tradycyjne grille węglowe wyróżnia niepowtarzalny smak potraw. Ruszt grilla wykonano ze stali szlachetnej

grill Kamado

Kontrola temperatury i bezpieczne grillowanie
W pokrywie grilla znajduje się zintegrowany z nią termometr i regulowane otwory wentylacyjne, dzięki czemu można kontrolować stopień nagrzania urządzenia i temperaturę grillowania. Często w grillach węglowych trzeba zdjąć pokrywę, aby grillować. W tym grillu wystarczy ją podnieść, używając nienagrzewający się uchwyt. Dzięki sprężynie buforowej pokrywa grilla otwiera się i zamyka delikatnie.

grill Kamado

Mobilność i dodatkowe miejsce
Grill Komado to grill w kształcie kuli, który nabiera rozmiarów po rozłożeniu bocznych, drewnianych stolików. Rozłożone dają więcej miejsca roboczego. Dzięki nim możesz mieć pod ręką talerze, rękawice, szczypce i inne przybory potrzebne do grillowania. Podstawa grilla gazowego jest wykonana ze stali szlachetnej, zakończona 4 kółkami, zapewniającymi mobilność urządzenia. Koła posiadają blokadę, którą zabezpieczysz grill przed dalszym poruszaniem, gdy ustawisz go w odpowiednim miejscu.

grill Kamado

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry