2020-03-28 09:12


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill betonowy ROMA

Nr produktu: 4140448

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Grille węglowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 4140448

Grill betonowy ROMA
Wykonanie w całości z prefabrykowanego, uszlachetnionego betonu o zwiększonej odporność na wysoką temperaturę i naprężenia mechaniczne. Płyta robocza barwiona w masie. Chromowany ruszt grilla, możliwość ustawienia rusztu na 2 poziomach grillowania. Łatwy, szybki i czysty montaż z zastosowaniem silikonu wysokotemperaturowego. Powierzchnia grillowania 46,5 x 32 cm - odpowiedni dla około 6 osób.
Wymiary produktu : wysokość 181 cm, szerokość 88 cm, głębokość 56 cm.

Inni Klienci kupili również

Opinie (7)

 3.5 z 5
  • 5(2)
  • 4(2)
  • 3(1)
  • 2(2)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
4

Aldona (2019-06-16)

Grill betonowy

Co mi się podoba: Wygląd

Co mi się nie podoba: Brak zabezpieczenia betonu

Na palenisko położyłam płytką blachę ze starego piekarnika sugerując się opiniami o pękającej płycie paleniskowej, więc póki co jest ok. i płyta jest czysta bo całe palenisko odbywa się na blasze, która idealnie tam pasuje. Na razie użytkowany był kilka razy bez problemów, w sumie opinia pozytywna.

4 lub

2

Kamil (2018-07-07)

Grill

Co mi się podoba: Nic

Co mi się nie podoba: Pęka przy pierwszym uzyciu

Pęka przy pierwszym użyciu

26 lub

2

Herbi (2018-05-31)

grill

Co mi się podoba: funkconalnosc

Co mi się nie podoba: jakosc

Pęka już główna płyta paleniskowa aż w 3 miejscach, wykonanie słabe nie równe elementy, nie wiem skąd taka pozytywna opinia, po drugie OBI nie umieszcza negatywnych opinii, więcej już tam nie kupię.

23 lub

3

Herbi (2018-05-04)

Roma

Co mi się podoba: Praktyczność

Co mi się nie podoba: Wykonanie

Grill ładnie się prezentuje, ale.. płyta główna (palenisko) pod wpływem temperatury zaczęła pękać na pół, wykonanie elementu (nad paleniskiem) który trzyma ruszt grilla słabe - nie równo przylega do paleniska (kiwa się) zostają duże przerwy po ok 1-1,5 cm . Pozostałe elementy bez uwag. wskazane pomalowanie po montażu. Fajnie się grilluje jak za tą cenę polecam , minus duży za wykonanie ale może mój egzemplarz był słabo wykonany.

9 lub

4

Herbi (2018-05-02)

Grill Roma

Co mi się podoba: Wygląd

Co mi się nie podoba: Wykonanie

Grill ładnie się prezentuje, ale.. płyta główna (palenisko) pod wpływem temperatury zaczęła pękać na pół, wykonanie elementu (nad paleniskiem) który trzyma ruszt grilla słabe - nie równo przylega do paleniska.(kiwa się) zostają duże przerwy po ok 1-1,5 cm . Pozostałe elementy bez uwag. wskazane pomalowanie po montażu. Fajnie się grilluje jak za tą cenę polecam , minus duży za wykonanie ale może mój egzemplarz był słabo wykonany.

6 lub

5

Kris (2018-05-01)

Grill betonowy

Co mi się podoba: Cała solidna konstrukcja

Polecam tego grilla wszystkim za nie wielkie pieniądze montaż łatwy wystarczy do tego dokupić silikon na wysokie temperatury i złączyć wszystkie elementy ,ma dwie wysokości grillowania .Ruszt grilla jest na odpowiedniej wysokości nie trzeba się schylać.i mam nadzieję że posłuży na lata.

6 lub

5

Ola (2017-05-21)

grill roma

Świetny grill za niewielką cenę. Dekoracyjny, fajny wyglad. Upiększa caly ogrod. Polecam.

37 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry