2019-01-17 14:52
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill Gazowy Fiesta O.M.C. 37x72x55cm

Nr produktu: 2921104
  • Wysoka jakość
  • 10 lat gwarancji na piekarnik
  • Stalowy ruszt
Opis produktu
999,00
999,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2921104

Fiesta to świetny, wysokiej jakości, mały grill gazowy. Grill posiada stalowy ruszt pokryty niezwykle wytrzymałym spiekiem ceramicznym. Wymiary rusztu to 50,5 cm x 28,5 cm. Górny ruszt wykonany jest ze stali chromowanej. Wymiary górnej półki to 48 cm x 21 cm. Można na niej umieścić już ugrillowane potrawy, aby pozostały ciepłe albo grillować delikatne przysmaki takie jak grzanki z masłem czosnkowym. Pod rusztem znajduje się aromatyzer, który równomiernie rozprowadza ciepło i natychmiast odparowuje soki, tłuszcze i marynaty z mięs oraz warzyw. W ten sposób powstaje smak bbq. Piekarnik grilla, czyli jego dno, oraz pokrywa wyprodukowane są w technologii Therma-Cast . Oznacza to, że wykonane są w całości z odlewu aluminium. Dzięki takiemu rozwiązaniu grill świetnie utrzymuje temperaturę i równomiernie ją rozprowadza. Grill wyprodukowany jest w USA. Wysokiej jakości komponenty powodują, że producent daje 10 lat gwarancji na piekarnik, 3 lata na palnik i 2 lata na pozostałe elementy. Dodatkowo grill posiada zawory Accu-Flow , zapewniające płynną kontrolę temperatury prostą w obsłudze zapalarka Sure-Lite oraz precyzyjny termometr Accu-Temp .

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:
grille stojące
kolor:
czarny

Wymiary i waga (netto):

Waga:
21,3 kg

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry