2019-02-21 13:00
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Broil King Grill gazowy Gem 320

Nr produktu: 2553824
  • 3 palniki tubowe z otworami po obu stronach
  • ciężkie żeliwne ruszty
  • Piekarnik z odlewu aluminium Therma-Cast
Opis produktu
2 379,00
2 379,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2553824

Grill gazowy Gem 320 marki Broil King to doskonała propozycja dla amatorów posiłków przyrządzanych na świeżym powietrzu oraz posiadaczy niewielkiego tarasu lub balkonu.
Ten wysokiej jakości grill wyposażono w trzy palniki tubowe ze stali szlachetnej o łącznej mocy 6,9kW. Palniki posiadają otwory po obu stronach, dzięki czemu zyskujesz 2 razy więcej rzędów płomieni i równomierne rozprowadzenie ciepła. Ciężki, żeliwny ruszt o wymiarach 53 cm x 34 cm oraz dodatkowy ruszt do podgrzewania o wymiarach 46,5 cm x 18,5 cm, sprawiają, że całkowita powierzchnia do grillowania to 2662 cm2. Żeliwo fantastycznie utrzymuje ciepło i uzyskasz na nim charakterystyczny diamentowy wzór. Grill posiada piekarnik Therma-Cast z odlewu aluminium, który doskonale utrzymuje temperaturę i ogranicza zużycie gazu.
Dno piekarnika wypełnione jest aromatyzerami Flav-R-Wave ze stali szlachetnej, znajdujące się tuż nad palnikami. Ich głównym zadaniem jest odparowanie soków i tłuszczów, dzięki czemu przyrządzane potrawy mają autentyczny aromat i smak potraw z grilla. Aromatyzery rozprowadzają ciepło wewnątrz grilla i zabezpieczają palniki. Pokrywa ma wbudowany precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp i ozdobiona jest stalą szlachetną.
Stabilna szafka grilla wykonana jest z ocynkowanej stali pokrytej epoksydową farbą proszkową w kolorze czarnym. Zawory Linear-Flow oraz umieszczone w przednim panelu pokrętła umożliwiają płynną i precyzyjną regulację temperatury.
Dodatkowo grill wyposażono w 2 kółka o średnicy 15 cm ułatwiającymi jego przemieszczanie oraz 2 składane półki boczne z tworzywa sztucznego z wieszakami na akcesoria. Zabudowana wnęka wózka pomieści 11 kg butlę. Grill wyposażony jest w elektroniczną zapalarkę Sure-Lite .

Dane techniczne


szerokość grilla: do 120 cm
wymiar rusztu: 53 x 34 cm
wykonanie rusztu: żeliwo
wykonanie palnika: stal szlachetna
z palnikiem bocznym: nie
wymiar całościowy: 108 x 115 x 53 cm
kolor: czarny

Dane techniczne

Atrybuty produktu

szerokość grilla:
do 120 cm
wykonanie rusztu:
żeliwo
wykonanie palnika:
stal szlachetna
z palnikiem bocznym:
nie
wymiar całościowy:
108,2 x 115 x 53,3 cm
kolor:
czarny
termometr:
tak
z pokrywą:
tak
liczba palników:
3 szt.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
27,0 kg
Wysokość:
108,2 cm
Szerokość:
115,0 cm
Głębokość / Grubość:
53,3 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry