2018-07-20 20:14
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Broil King Grill gazowy Crown Classic 430

Nr produktu: 2553840
  • 4 palniki tubowe z otworami po obu stronach
  • 4 aromatyzery Flav-R-Wave
  • Kuchenka boczna
Opis produktu
3 499,00
3 499,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2553840

Grill gazowy Crown Classic 430 kanadyjskiej marki Broil King to doskonała propozycja dla amatorów posiłków przyrządzanych na świeżym powietrzu oraz posiadaczy niewielkiego tarasu lub balkonów.
Grill posiada cztery palniki tubowe wykonane ze stali szlachetnej z otworami po obu stronach, które dwukrotnie zwiększają liczbę źródeł ciepła w porównaniu do tradycyjnych palników. W rezultacie zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła i lepsze rezultaty grillowania.
Łączna moc palników to 11,4kW oraz dodatkowy palnik w bocznej półce o mocy 2,7kW. Kuchenka boczna jest wspaniałym rozwiązaniem do przygotowywania przystawek, zup, sosów i kawy.
Ciężki, żeliwny ruszt o wymiarach 65cm x 44cm oraz dodatkowy ruszt do podgrzewania o wymiarach 63,5cm x 17,5cm sprawiają, że całkowita powierzchnia do grillowania to 3970cm2. Żeliwo fantastycznie utrzymuje ciepło i uzyskasz na nim charakterystyczny diamentowy wzór.
Dno piekarnika wypełnione jest czterema aromatyzerami Flav - R - Wave ze stali szlachetnej, znajdujące się tuż nad palnikami. Ich głównym zadaniem jest odparowanie soków i tłuszczy, dzięki czemu przyrządzane potrawy mają autentyczny aromat i smak potraw z grilla.
Aromatyzery rozprowadzają ciepło wewnątrz grilla i zabezpieczają palniki. Zawory Linear - Flow oraz umieszczone w przednim panelu pokrętła umożliwiają płynną i precyzyjną regulację temperatury.
Pokrywa grilla pokryta jest wytrzymała emalią porcelanową z wbudowanym precyzyjnym termometrem Deluxe - Accu - Temp i zapalarkę Sure - Lite. Dodatkowo grill wyposażono w 4 obrotowe kółka jezdne. Zabudowana wnęka wózka pomieści 11kg butlę.
Wymiary całkowite: 118,1cm x 58,4cm x 116,8cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

szerokość grilla:
do 150 cm
wymiar rusztu:
44,4 x 65,2 cm
wykonanie rusztu:
żeliwo
wykonanie palnika:
stal szlachetna
z palnikiem bocznym:
tak
wymiar całościowy:
116,8 x 142,2 x 58,4 cm
kolor:
czarny
termometr:
tak
z pokrywą:
tak
liczba palników:
4 szt.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
56,4 kg
Wysokość:
116,8 cm
Szerokość:
142,2 cm
Głębokość / Grubość:
58,4 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry