2019-10-22 20:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Landmann Wędzarka gazowa pionowa M

Nr produktu: 3129624
  • Moc: 3,2kw
  • Duże okienko rewizyjne
Opis produktu
 
1 499,00
1 499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3129624

Wykonanie z lakierowanej blachy stalowej, korpus urządzenia w kolorze czarnym, pokryty lakierem wysokotemperaturowym, moc 3,2 kw: ruszt chromowany 36 x 31cm (x4), chromowany wieszak na wędzonki lub ryby z 4 hakami, osobna zamykana komora z dużą emaliowaną misą na wodę i zamykany pojemnik na wióry wędzarnicze umożliwia ich uzupełnianie bez utraty temperatury i dymu, drzwiczki z regulowanymi zawiasami, dużym okienkiem rewizyjnym i wskaźnikiem temperatury, przesłona wentylacyjna do regulacji dopływu powietrza, praktyczne rolki jezdne do łatwego przemieszczania urządzenia, wszechstronne zastosowanie: grillowanie i wędzenie na zimno, ciepło i gorąco, zintegrowany w pokrętle piezo zapalacz, dołączony wąż, reduktor ciśnieniowy, możliwość mycia w zmywarce (dot. Rusztów i misy wędzarniczej).

Wymiary i waga (netto):

Waga:
30,0 kg
Wysokość:
95,0 cm
Szerokość:
52,0 cm
Głębokość / Grubość:
58,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry