2021-01-18 09:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Landmann Kuchnia gazowy INOX 6.1 ca 24,0 kW

Nr produktu: 3263613

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Grille gazowe

Opis produktu

Nr produktu: 3263613

Wykonanie z kombinacji lakierowanej/emaliowanej blachy stalowej i stali szlachetnej, dwuścienna pokrywa ze stali szlachetnej z dużym oknem rewizyjnym i termometrem: uchwyty, panel czołowy i drzwiczki ze stali szlachetnej, stelaż lakierowany lakierem proszkowym, trwała odporna na wysokie temperatury emaliowana komora paleniskowa, podstawa jezdna na 8 skrętnych o 360 o łatwo bieżnych rolkach z hamulcem, moc 24,0 kw: 6 niezależnych tubowych palników głównych ze stali nierdzewnej o wydłużonej trwałości (6 x 3,5 kw) + palnik boczny do gotowania (3,0 kw), emaliowane deflektory/osłony palników, żeliwny, emaliowany dwuczęściowy ruszt grillowy + emaliowana żeliwna płyta do smażenia, ruszt do podgrzewania stalowy emaliowany, wyciągana misa tłuszczowa z rynienką ociekową, zamykana szafka dolna z gniazdem na butlę gazową, rozkładany, wygodny, wysoki stolik boczny do przygotowywania i odkładania potraw, dodatkowy cyfrowy timer, pokrętła regulacyjne z niebieskim podświetleniem led, zintegrowany w pokrętle piezo zapalacz - osobny dla każdego palnika, dołączony wąż i reduktor ciśnieniowy, możliwość mycia w zmywarce (dot. Deflektorów), duża powierzchnia grillowania 94 x 43 cm - odpowiedni dla około 16 osób.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Grille stojące
Wymiar rusztu:94 x 43 cm
wykonanie rusztu:żeliwo
Wykonanie palnika:Stal szlachetna
Z palnikiem bocznym:Z bocznym palnikiem
Termometr:Tak
Z pokrywą:Tak
Liczba palników:6 szt.
Wymiary i waga (netto):
Waga:106,0 kg
Wysokość:121,0 cm
Szerokość:162,5 cm
Głębokość / Grubość:55,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry