2019-10-19 14:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Landmann Kuchnia gazowy INOX 6.1 ca 24,0 kW

Nr produktu: 3263613
  • Lakierowana proszkowo blacha stalowa
  • Odpowiedni dla 16 osób
Opis produktu
 
4 499,00
4 499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3263613

Wykonanie z kombinacji lakierowanej/emaliowanej blachy stalowej i stali szlachetnej, dwuścienna pokrywa ze stali szlachetnej z dużym oknem rewizyjnym i termometrem: uchwyty, panel czołowy i drzwiczki ze stali szlachetnej, stelaż lakierowany lakierem proszkowym, trwała odporna na wysokie temperatury emaliowana komora paleniskowa, podstawa jezdna na 8 skrętnych o 360o łatwo bieżnych rolkach z hamulcem, moc 24,0 kw: 6 niezależnych tubowych palników głównych ze stali nierdzewnej o wydłużonej trwałości (6 x 3,5 kw) + palnik boczny do gotowania (3,0 kw), emaliowane deflektory/osłony palników, żeliwny, emaliowany dwuczęściowy ruszt grillowy + emaliowana żeliwna płyta do smażenia, ruszt do podgrzewania stalowy emaliowany, wyciągana misa tłuszczowa z rynienką ociekową, zamykana szafka dolna z gniazdem na butlę gazową, rozkładany, wygodny, wysoki stolik boczny do przygotowywania i odkładania potraw, dodatkowy cyfrowy timer, pokrętła regulacyjne z niebieskim podświetleniem led, zintegrowany w pokrętle piezo zapalacz - osobny dla każdego palnika, dołączony wąż i reduktor ciśnieniowy, możliwość mycia w zmywarce (dot. Deflektorów), duża powierzchnia grillowania 94 x 43 cm - odpowiedni dla około 16 osób.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
106,0 kg
Wysokość:
121,0 cm
Szerokość:
162,5 cm
Głębokość / Grubość:
55,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry