2021-02-28 02:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill gazowy Xpert 100 L

Nr produktu: 6652267

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Grille gazowe

Opis produktu

Nr produktu: 6652267

Grill Campingaz Xpert 100L to produkt dedykowany początkującym amatorom grillowania gazowego. Konstrukcja ze stali gwarantuje trwałość i łatwość utrzymania produktu w czystości. Dwa palniki gwarantują równomierną obróbkę cieplną przygotowywanych potraw, chromowany ruszt o powierzchni 1535cm2 pozwala na przygotowanie 6-8 porcji smakowitych mięs z grilla. Grill wyposażony w zapalarkę Piezo - to bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy pamiętać o posiadaniu zapalniczki czy zapałek, a odpalanie palników odbywa się bez ryzyka poparzenia. Stalowy ruszt z pokrywą to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy utrzymać na dłużej ciepło przygotowanej potrawy. Wygodne półki boczne zapewniają przygotowującemu posiłek wygodną przestrzeń dla narzędzi do grilla, przypraw i dodatków. Pólki są łatwe w czyszczeniu, można je zdemontować gdy nie są potrzebne lub do przechowywania grilla zimą w garażu.
Wymiar po rozłożeniu: 108 x 48 x 124cm
Wielkość robocza: 1535cm (44,5 x 34,5cm)
Ruszt: chromowany ze stalii
Pokrywa: stal lakierowana

Wymiary i waga (netto):
Waga:17,2 kg
Wysokość:99,0 cm
Szerokość:98,0 cm
Głębokość / Grubość:48,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry