2020-10-31 14:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill Gazowy Fiesta O.M.C. 37x72x55cm

Nr produktu: 2921104

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Grille gazowe

Opis produktu

Nr produktu: 2921104

Fiesta to świetny, wysokiej jakości, mały grill gazowy. Grill posiada stalowy ruszt pokryty niezwykle wytrzymałym spiekiem ceramicznym. Wymiary rusztu to 50,5 cm x 28,5 cm. Górny ruszt wykonany jest ze stali chromowanej. Wymiary górnej półki to 48 cm x 21 cm. Można na niej umieścić już ugrillowane potrawy, aby pozostały ciepłe albo grillować delikatne przysmaki takie jak grzanki z masłem czosnkowym. Pod rusztem znajduje się aromatyzer, który równomiernie rozprowadza ciepło i natychmiast odparowuje soki, tłuszcze i marynaty z mięs oraz warzyw. W ten sposób powstaje smak bbq. Piekarnik grilla, czyli jego dno, oraz pokrywa wyprodukowane są w technologii Therma-Cast . Oznacza to, że wykonane są w całości z odlewu aluminium. Dzięki takiemu rozwiązaniu grill świetnie utrzymuje temperaturę i równomiernie ją rozprowadza. Grill wyprodukowany jest w USA. Wysokiej jakości komponenty powodują, że producent daje 10 lat gwarancji na piekarnik, 3 lata na palnik i 2 lata na pozostałe elementy. Dodatkowo grill posiada zawory Accu-Flow , zapewniające płynną kontrolę temperatury prostą w obsłudze zapalarka Sure-Lite oraz precyzyjny termometr Accu-Temp .

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Grille stojące
wykonanie rusztu:stal chromowana
kolor:czarny
Termometr:Tak
Z pokrywą:Tak
Liczba palników:1 szt.
Wymiary i waga (netto):
Waga:21,3 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry