2020-10-29 14:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill gazowy Crown Classic 410 4-palnikowy

Nr produktu: 6471866
  • 4 palniki z żeliwnymi rusztami
  • Wykonany ze stali nierdzewnej i aluminium
  • Fabrycznie zakładana instalacja gazowa
  • System odprowadzania nadmiernej ilości tłuszczu
  • Miejsce na 11 kg butlę
Opis produktu
 
3 299,00
3 299,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 6471866

Marka Broil King to wiodący kanadyjski producent grillów gazowych. Produkowane przez niego sprzęty są bezpieczne, wydajne i praktyczne. Model Crown Classic 410 został wyposażony w cztery palniki tubowe. Każdy ma dwa rzędy płomieni, co wpływa na zwiększenie powierzchni grillowania. Sprzęt rozgrzewa się równomiernie i szybko, dzięki czemu możemy zapomnieć o długim oczekiwaniu na uzyskanie odpowiedniej temperatury.
By zwiększyć możliwości grilla, został on wyposażony w dwa dwustronne żeliwne ruszty. Dzięki temu bez problemu można dopasować potrzebną do grillowania przestrzeń. Dodatkową zaletą sprzętu jest strona rynienkowa. Wbudowane w nią kanaliki służą do odprowadzania nadmiernej ilości wydzielanego się z grillowanych produktów tłuszczu. To z kolei minimalizuje ryzyko przypalenia artykułów spożywczych oraz powstawanie uciążliwych płomieni.
Sezon grillowy może być wyjątkowy dzięki nowoczesnemu urządzeniu jakim jest gazowy grill Crown Classic 410. Dzięki niemu szybko będziemy cieszyć się smakiem ulubionych potraw!
Smak przygotowanych na tym niezwykłym grillu potraw będzie niepowtarzalny także dzięki amortyzerom Flav-R-Wave. Służą one do odparowywania soków i tłuszczy z potraw oraz zatrzymują ciepłe powietrze w środku, gdy decydujemy się otworzyć pokrywę urządzenia. Pokrywa ta będzie niezastąpiona w przypadku, gdy podczas grillowania niespodziewanie spadnie deszcz - osłoni przygotowywane potrawy i umożliwi ich przygotowywanie także podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Pokrywa posiada również wygodny uchwyt, dzięki któremu zminimalizowane jest ryzyko oparzenia.
Udogodnieniami są także dwie składane tacki, które znajdują się po bokach grilla gazowego. Można je wykorzystać do położenia ulubionych przypraw, przełożenia z rusztu gotowych już potraw oraz do położenia akcesoriów do grillowania. Dwa wytrzymałe kółka umożliwiają wygodne przesuwanie grilla w dowolne miejsce.
Grill gazowy Crown Classic został wykonany ze stali szlachetnej i aluminium. Jest wytrzymały i łatwo utrzymać go w czystości. W szafce pod grillem zmieści się butla gazowa o pojemności 11kg, dzięki czemu bez obaw o brak paliwa można cieszyć się grillowaniem przez długie wieczory. Instalacja gazowa zamontowana jest fabrycznie, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania sprzętu i umożliwia swobodną regulację temperatury palników.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
wykonanie rusztu:żeliwo
Wykonanie palnika:Stal szlachetna
Termometr:Tak
Z pokrywą:Tak
Liczba palników:4 szt.
Wymiary i waga (netto):
Waga:48,0 kg
Wysokość:180,0 cm
Szerokość:136,0 cm
Głębokość / Grubość:58,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry