2021-02-25 13:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill gazowy Crown Classic 310

Nr produktu: 6651053
  • Trzy palniki
  • Żeliwny ruszt
Opis produktu
 
2 999,00
2 999,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6651053

Grill Gazowy Crown Classic 310

Grill gazowy Crown Classic 310 amerykańsko-kanadyjskiej marki Broil King to grill ogrodowy łączący w sobie wydajność, prostotę i komfort pracy. Wysokiej jakości stal i aluminium gwarantują trwałość na lata.
Grill został wyposażony w trzy palniki tubowe ze stali szlachetnej, które posiadają dwa rzędy płomieni, powodując tym samym szybkie i równomierne rozgrzanie piekarnika, dzięki czemu grillowane potrawy są zawsze doskonale wypieczone i soczyste.
Grill gazowy budzi Twoje obawy pod względem smaku? Nie potrzebnie. Opatentowane aromatyzery Flav-R-Wave odpowiadają za powstanie smaku, którego istotą jest odparowanie aromatów do potraw ze skapujących soków, marynat i tłuszczów. Co więcej takie rozwiązanie pozwala utrzymać ciepłe powietrze w dolnej części piekarnika w trakcie otwierania pokrywy, dzięki czemu nie tracimy czasu na ponowne rozgrzanie.
Grill marki Broil King zachwyci Cię wszechstronnością. Dwustronne żeliwne ruszty pozwalają wybrać odpowiednią stronę w zależności od grillowanych potraw. Strona stożkowa idealna dla steków oraz strona rynienkowa, która odprowadza nadmiar tłuszczu na boczne ścianki zmniejszając możliwość powstawania płomieni w grillu.
Możesz na nim wędzić w niskiej temperaturze, albo błyskawicznie upiec pizzę w 350°C. Jest to zasługa zastosowaniu zaworów Linear-Flow, pozwalających na płynną kontrolę temperatury, którą odczytasz z wbudowanego termometru Deluxe Accu-Temp.
Metalowe składane półki, duże 18 cm koła odporne na pęknięcia, elektroniczna zapalarka - dbałość o detale zapewnia komfortową pracę z urządzeniem, a klasyczna stylistyka sprawi, że grill stanie się

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Grille stojące
wykonanie rusztu:żeliwo
Wymiary i waga (netto):
Waga:35,0 kg
Wysokość:117,0 cm
Szerokość:119,0 cm
Głębokość / Grubość:59,0 cm

Dodatkowe informacje

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry