2021-02-24 22:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill gazowy Crown 340 Broil King

Nr produktu: 6651061

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Grille gazowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6651061

Grill Gazowy Crown 340

Amerykańsko -kanadyjskie grille gazowe Broil King to urządzenia, które spełnią Twoje marzenie o prawdziwej kuchni w ogrodzie. Wysoka kultura pracy, wydajność oraz zastosowanie wysokiej jakości stali szlachetnej i aluminium, wszystko to wpływa na smak grillowanych potraw i trwałość urządzenia na lata.
Grill gazowy Crown 340 wyposażony jest w trzy palniki tubowe ze stali szlachetnej o dwóch rzędach płomieni, gwarantując równomierne i szybkie rozgrzanie urządzenia, wystarczy wcisnąć elektroniczną zapalarkę. Zawory Linear-Flow pozwalają na płynną kontrolę temperatury w szerokim zakresie, którą odczytasz z wbudowanego termometru Deluxe Accu-Temp umieszczonego na pokrywie.
Przypalone warzywa i nierównomiernie wypieczone mięso to przeszłość dzięki dwustronnym rusztom żeliwnym, które pozwalają dostosować używaną stronę do przygotowywanej potrawy. Strona rynienkowa odprowadza nadmiar tłuszczów na boczne ścianki, co ogranicza powstawanie płomieni atakujących Twoje dania. Natomiast strona stożkowa szybko zamyka mięso, zatrzymując soki i tworząc chrupiącą skórkę.
Autentyczny smak grillowanych potraw to zasługa aromatyzerów Flav-R-Wave, których zadaniem jest wyłapanie skapujących soków, marynat i tłuszczów, które odparowane nadają pełnię aromatu grillowanym daniom, a potrawy smakują doskonale, są soczyste i aromatyczne.
Dodatkowym atutem grilla gazowego Crown 340 jest kuchenka boczna, dzięki której wszystkie elementy dania możesz przygotować w ogrodzie, bez konieczności udania się do kuchni. Przygotuj karmelizowaną cebulkę do burgerów, podgrzej sos a nawet usmaż placki ziemniaczane.
Opuszczane metalowe półki, stalowa szafka na butlę gazową, duże 18 cm koła odporne na pęknięcia zapewniają komfort użytkowania, a ponadczasowy design w klasycznym czarnym kolorze sprawiają, że grill gazowy Crown 340 doskonale wygląda w każdym ogrodzie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Grille stojące
wykonanie rusztu:żeliwo
Wymiary i waga (netto):
Waga:46,0 kg
Wysokość:117,0 cm
Szerokość:119,0 cm
Głębokość / Grubość:59,0 cm

Dodatkowe informacje

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry