2021-05-15 07:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill gazowy 2-palnikowy MPP 3,6kW x 2

Nr produktu: 6571772

  • Wysoka jakość wykonania
  • Łatwy w transporcie
  • Składany stolik boczny
  • Pokrywa ze stali szlachetnej
  • System odprowadzania tłuszczu
Opis produktu
1 179,00
1 179,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6571772

Grill gazowy 2-palnikowy MPP z dwoma palnikami o mocy 3,6kW każdy sprawdzi się podczas spotkania z rodziną i przyjaciółmi. W porównaniu z klasycznymi grillami węglowymi, grill gazowy łatwiej rozpalić i utrzymać w czystości.

Płaski ruszt i odpowiednia wysokość robocza
Grill wyposażono w płaski ruszt o grubości 3,5 mm, na którym przygotujesz wiele potraw, jak: ryby, mięso, warzywa. Grill posiada pokrywę ze stali szlachetnej, która stanowi ochronę przed wiatrem i pozwoli regulować temperaturę grillowania. Swobodę ruchów podczas obsługi urządzenia zapewnia doskonała wysokość robocza urządzenia, 91,0 cm.

Grill gazowy 2-palnikowy MPP

Mobilność i czystość grilla
Grill jest mobilny i tym samym łatwy w transporcie. Dzięki 4 wytrzymałym kółkom ustawisz go w dowolnym miejscu w ogrodzie i na tarasie. Grill gazowy wyposażono również w pojemnik na ściekający tłuszcz, dzięki czemu nie będzie przywierał do rusztu i usprawni utrzymanie urządzenia w czystości.

Miejsce do przechowywania
Grill gazowy 2-palnikowy posiada składany stolik boczny, na którym możesz trzymać wszystkie przybory do grillowania. Dodatkowo posiada dużą półkę dolną pod misą paleniska.

Grill gazowy 2-palnikowy MPP

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry