2021-03-05 17:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Grill gazo wy przenośny Plancha BF LX

Nr produktu: 6652291

  • Duża powierzchnia grillowania
Opis produktu
 
1 599,00
1 599,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6652291

Grill Plancha BF LX to reprezentant nowej generacji przenośnych grilli gazowych. Znajdzie zastosowanie na balkonie, tarasie lub w podróży. Opatentowana technologia palnika Blue Flame zapewni równomierny rozkład temperatury na całym obszarze grillowania.Plancha BF LX ułatwia przygotowywanie potraw. Od świeżych delikatnych warzyw przez soczyste steki po aromatyczne owoce morza. Od świeżych delikatnych warzyw przez soczyste steki po aromatyczne owoce morza.
Dobór produktów ogranicza jedynie wyobraźnia. Z temperaturą do 350C płyta grillowa oferuje idealne warunki do przyrządzania steków, gwarantując pełny, głęboki smak.W Plancha BF LX zastosowano opatentowaną technologię palnika Blue Flame. Zapewnia on równomierną dystrybucję ciepła na całym ruszcie (pokrywa 100% powierzchni). Duże i szerokie palniki umieszczono tuż pod płytą grillową, co gwarantuje odpowiednią temperaturę podczas gotowania - moc każdego z nich można regulować osobno. Duże i szerokie palniki umieszczono tuż pod płytą grillową, co gwarantuje odpowiednią temperaturę podczas gotowania - moc każdego z nich można regulować osobno.
Przez otwory wentylacyjne można zobaczyć silne niebieskie płomienie ogrzewające płytę.Pokrywa chroni przed wiatrem podczas grillowania oraz przed zabrudzeniem w trakcie przechowywania. Emaliowana powłoka płyty grillowej gwarantuje łatwe i szybkie czyszczenie. Wystarczy wlać trochę letniej wody na ciepłą płytę, usunąć resztki jedzenia, a przy pomocy szpatułki zeskrobać jedzenie i tłuszcz.
Cechy
- wymiary otwarty: dł.
- 66 x szer. 53 x wys. 56 cm
- wymiary zamknięty: dł. 66 x szer. 66 x szer.
- 53 x wys. 22 cm
- wymiary rusztu: 60 x 40 cm
- powierzchnia gotowania: 2400 cm
- palnik: stal aluminiowana
- liczba palników: 2
- technologia palników: Blue Frame
- moc: 6 kW
- zużycie gazu: 437 g/h
- ruszt: emaliowana tłoczona stal
- zapalnik: elektroniczny
- pokrywa ochronna
- waga: 21 kg

Wymiary i waga (netto):
Waga:20,6 kg
Wysokość:22,0 cm
Szerokość:66,0 cm
Głębokość / Grubość:53,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry