2020-03-28 10:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Broil King Grill gazowy Crown S440

Nr produktu: 2570109

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Grille gazowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2570109

Grill gazowy Crown S440 kanadyjskiej marki Broil King to doskonała propozycja dla amatorów posiłków przyrządzanych na świeżym powietrzu.
Ten wysokiej jakości grill wyposażony został w cztery palniki tubowe ze stali szlachetnej o mocy 11,4kW oraz dodatkowy palnik w bocznej półce o mocy 2,7kW.
Ciężki, żeliwny ruszt o wymiarach 65cm x 44cm oraz dodatkowy ruszt do podgrzewania o wymiarach 63,5cm x 17,5cm sprawiają, że całkowita powierzchnia do grillowania to 3971cm2. Żeliwo fantastycznie utrzymuje ciepło i uzyskasz na nim charakterystyczny diamentowy wzór. Grill posiada piekarnik, który doskonale utrzymuje temperaturę i ogranicza zużycie gazu.
Dno piekarnika wypełnione jest aromatyzerami Flav - R - Wave ze stali szlachetnej, znajdujące się tuż nad palnikami. Ich głównym zadaniem jest odparowywanie soków i tłuszczy, dzięki czemu przyrządzane potrawy mają autentyczny aromat i smak potraw z grilla.
Aromatyzery rozprowadzają ciepło wewnątrz grilla i zabezpieczają palniki. Pokrywa ma wbudowany precyzyjny termometr Deluxe Accu - Temp i wykonana jest z ozdobnej stali szlachetnej.
Stabilna szafka grilla wykonana jest z ocynkowanej stali pokrytej epoksydową farbą proszkową i posiada drzwi wykonane ze stali szlachetnej.
Zawory Linear - Flow oraz umieszczone w przednim panelu pokrętła umożliwiają płynną i precyzyjną regulację temperatury.
Dodatkowo grill wyposażono w 4 obrotowe kółka jezdne z możliwością blokady. Wnęka wózka bez problemu pomieści 11kg butlę, a dzięki zamykanym drzwiczkom jej zawartość pozostaje niewidoczna.
Grill wypozażony jest w elektoniczną zapalarkę Sure - Lite.
Wymiary całkowite: 142,2cm x 58,4cm x 116,8cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Szerokość grilla:Do 150 cm
Wymiar rusztu:44,4 x 65,2 cm
wykonanie rusztu:żeliwo
Wykonanie palnika:Stal szlachetna
Z palnikiem bocznym:Z bocznym palnikiem
wymiar całościowy:116,8 x 142,2 x 58,4 cm
kolor:czarny
termometr:tak
Z pokrywą:Tak
Liczba palników:4 szt.

Wymiary i waga (netto):

Waga:64,0kg
Wysokość:116,8cm
Szerokość:142,2cm
Głębokość / Grubość:58,4cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry