2021-06-13 16:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Broil King Grill gazowy Crown Classic 430

Nr produktu: 2553840

  • 4 palniki tubowe z otworami po obu stronach
  • 4 aromatyzery Flav-R-Wave
  • Kuchenka boczna
Opis produktu
 
3 729,00
3 729,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Opis produktu

Nr produktu: 2553840

Grill gazowy Crown Classic 430 kanadyjskiej marki Broil King to doskonała propozycja dla amatorów posiłków przyrządzanych na świeżym powietrzu oraz posiadaczy niewielkiego tarasu lub balkonów.
Grill posiada cztery palniki tubowe wykonane ze stali szlachetnej z otworami po obu stronach, które dwukrotnie zwiększają liczbę źródeł ciepła w porównaniu do tradycyjnych palników. W rezultacie zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła i lepsze rezultaty grillowania.
Łączna moc palników to 11,4kW oraz dodatkowy palnik w bocznej półce o mocy 2,7kW. Kuchenka boczna jest wspaniałym rozwiązaniem do przygotowywania przystawek, zup, sosów i kawy.
Ciężki, żeliwny ruszt o wymiarach 65 cm x 44 cm oraz dodatkowy ruszt do podgrzewania o wymiarach 63,5 cm x 17,5 cm sprawiają, że całkowita powierzchnia do grillowania to 3970 cm2. Żeliwo fantastycznie utrzymuje ciepło i uzyskasz na nim charakterystyczny diamentowy wzór.
Dno piekarnika wypełnione jest czterema aromatyzerami Flav-R-Wave ze stali szlachetnej, znajdującymi się tuż nad palnikami. Ich głównym zadaniem jest odparowanie soków i tłuszczów, dzięki czemu przyrządzane potrawy mają autentyczny aromat i smak potraw z grilla.
Aromatyzery rozprowadzają ciepło wewnątrz grilla i zabezpieczają palniki. Zawory Linear-Flow oraz umieszczone w przednim panelu pokrętła umożliwiają płynną i precyzyjną regulację temperatury.
Pokrywa grilla pokryta jest wytrzymałą emalią porcelanową z wbudowanym precyzyjnym termometrem Deluxe-Accu-Temp i zapalarką Sure-Lite . Dodatkowo grill wyposażono w 2 kółka o średnicy 15 cm ułatwiającymi jego przemieszczanie. Zabudowana wnęka wózka pomieści 11 kg butlę.

Dane techniczne


szerokość grilla: do 150 cm
wymiar rusztu: 65 x 44 cm
wykonanie rusztu: żeliwo
wykonanie palnika: stal szlachetna
z palnikiem bocznym: tak
wymiar całościowy: 118,1 x 116,8 x 58,4 cm
kolor: czarny
termometr: tak
z pokrywą: tak
liczba palników: 5 szt.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Grille stojące
Szerokość grilla:Do 120 cm
Wymiar rusztu:65 x 44 cm
wykonanie rusztu:żeliwo
Wykonanie palnika:Stal szlachetna
Z palnikiem bocznym:Z bocznym palnikiem
Wymiar całościowy:116,8 x 142,2 x 58,4 cm
kolor:czarny
Termometr:Tak
Z pokrywą:Tak
Liczba palników:5 szt.
Wymiary i waga (netto):
Waga:56,4 kg
Wysokość:116,8 cm
Szerokość:142,2 cm
Głębokość / Grubość:58,4 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry