2020-05-31 04:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Broil King Grill gazowy Crown Classic 330

Nr produktu: 2553832

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Grille gazowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2553832

Grill gazowy Crown Classic 330 kanadyjskiej marki Broil King to doskonała propozycja dla amatorów posiłków przyrządzanych na świeżym powietrzu oraz posiadaczy niewielkiego tarasu lub balkonu.
Grill posiada trzy palniki tubowe wykonane ze stali szlachetnej z otworami po obu stronach, które dwukrotnie zwiększają liczbę źródeł ciepła w porównaniu do tradycyjnych palników. W rezultacie zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła i lepsze rezultaty grillowania. Łączna moc palników to 9,3kW oraz dodatkowy palnik w bocznej półce o mocy 2,7kW.
Kuchenka boczna jest wspaniałym rozwiązaniem do przygotowania przystawek, zup, sosów i kawy. Ciężki żeliwny ruszt o wymiarach 49 cm x 44 cm oraz dodatkowy ruszt do podgrzewania o wymiarach 48 cm x 17 cm sprawiają, że całkowita powierzchnia do grillowania to 3272 cm2.
Żeliwo fantastycznie utrzymuje ciepło i uzyskasz na nim charakterystyczny diamentowy wzór. Dno piekarnika wypełnione jest aromatyzerami Flav-R-Wave ze stali szlachetnej, znajdują się tuż nad palnikami. Ich głównym zadaniem jest odparowywanie soków i tłuszczów, dzięki czemu przyrządzane potrawy mają autentyczny aromat i smak potraw z grilla.
Aromatyzery rozprowadzają ciepło wewnątrz grilla i zabezpieczają palniki. Zawory Linear-Flow oraz umieszczone w przednim panelu pokrętła umożliwiają płynną i precyzyjną regulację temperatury. Pokrywa grilla pokryta jest wytrzymała emalią porcelanową z wbudowanym precyzyjnym termometrem Deluxe Accu-Temp i zapalarkę Sure-Lite .
Dodatkowo grill wyposażono w 2 kółka o średnicy 15 cm ułatwiającymi jego przemieszczanie. Zabudowana wnęka wózka pomieści 11 kg butlę.

Dane techniczne


szerokość grilla: do 120 cm
wymiar rusztu: 49 x 44 cm
wykonanie rusztu: żeliwo
wykonanie palnika: stal szlachetna
z palnikiem bocznym: tak
wymiar całościowy: 117 x 118 x 58 cm
kolor: czarny
termometr: tak
z pokrywą: tak
liczba palników: 4 szt.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Szerokość grilla:Do 120 cm
wykonanie rusztu:żeliwo
Wykonanie palnika:Stal szlachetna
Z palnikiem bocznym:Z bocznym palnikiem
Wymiar całościowy:118,1 x 58,4 x 116,8 cm
kolor:czarny
termometr:tak
Z pokrywą:Tak
Liczba palników:4 szt.
Wymiary i waga (netto):
Waga:55,4 kg
Wysokość:116,8 cm
Szerokość:118,1 cm
Głębokość / Grubość:58,4 cm

Arkusze danych produktowych

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry