2018-06-24 03:18
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Glebogryzarka spalinowa 196cc LUX

Nr produktu: 5136072
  • Silnik o pojemności 196 cm3
  • Noże spulchniające
  • Koło podporowe i transportowe
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5136072

Cechy

Spalinowa glebogryzarka ogrodowa marki Lux jest wyprodukowana z materiałów najlepszej jakości. To produkt wyposażony w wydajny silnik o pojemności 196 cm3, zapewniający wydajną pracę przez dłuższy czas. Glebogryzarka posiada noże spulchniające wykonane z wysokiej klasy stali. Mają one szerokość roboczą 60 cm i głębokość roboczą 27 cm. Wygodne używanie glebogryzarki umożliwia ergonomiczna rączka z regulowaną wysokością.

Zastosowanie

Glebogryzarka spalinowa LUX TOOLS to urządzenie ogrodowe, służące do mechanicznego wzruszenia i spulchnienia ubitej ziemi, co szykuje ją pod zasadzanie i uprawę. Jej używanie ułatwia koło podporowe, które jest także wygodnym rozwiązaniem przy transporcie urządzenia. Glebogryzarka sprawdza się wszędzie tam, gdzie przygotowanie ziemi za pomocą szpadla lub motyki byłoby czasochłonnym i męczącym zajęciem.

Zalety

Glebogryzarka spalinowa LUX TOOLS to narzędzie ogrodnicze, które przyda się zarówno w przydomowym ogródku, jak i do zastosowań na szerszą skalę. Dzięki praktycznym rozwiązaniom znacznie ułatwia ona przygotowanie gleby przed sezonem. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji glebogryzarki sprawiają, że cechuje ją duża bezawaryjność oraz możliwość długotrwałej eksploatacji.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry