2021-02-26 20:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Beton komórkowy biały gładki 7,5 cm x 20 cm x 60 cm

Nr produktu: 5429907
  • Dobre właściwości termoizolacyjne
  • Możliwość docinania do odpowiedniej wielkości
Opis produktu
4,19
4,19 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 12 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

280 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5429907

Gładki beton komórkowy to lekki, bardzo solidny materiał. Zapewnia dobrą izolację termiczną, jest mrozoodporny i niepalny. Można go stosować do wielu różnego rodzaju działań, ponieważ łatwo poddaje się obróbce-piłowaniu, wycinaniu, wierceniu. Beton komórkowy składa się z cementu zmieszanego z wapnem oraz z zapewniającym odpowiednią wytrzymałość piaskiem. Inne nazwy tego materiału to gazobeton biały lub suporex.

Zastosowanie

Podobnie jak pustak szklany bezbarwny czy cegła klinkierowa, bloczek komórkowy pełni zarazem funkcję ozdobną i praktyczną. Nadaje się do budowy półek i szafek kuchennych, obudowy kominka i urządzeń w łazience, a także do różnego rodzaju prac wykończeniowych. W przypadku stawiania ścianek z betonu komórkowego zaleca się, aby bloczki zaczynały się co najmniej 20 cm nad ziemią. Uchroni to ścianę przed zawilgoceniem.

Jeden bloczek komórkowy jest bardzo tani-więcej od niego kosztują cegły, piasek kwarcowy czy płytki szamotowe. Dlatego nabycie większej ilości betonu komórkowego i stworzenie z niego wspaniałych aranżacji nie będzie dużym wydatkiem. Bloczek waży 4,55 kg, dzięki czemu możliwe jest łatwe operowanie nim podczas murowania, obrabiania, układania i innych czynności.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Bloczki
Grubość:Do 100 mm
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,9 kg
Wysokość:20,0 cm
Szerokość:60,0 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry