2021-05-12 12:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Fuga elastyczna UltraColor Plus 100 biała 2kg

Nr produktu: 4507786

  • Szybkoschnąca, elastyczna i odporna na ścieranie
  • Do spoinowania szczelin od 2 do 20 mm
Opis produktu
31,99
16,00 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4507786

Cechy

Fuga elastyczna Ultracolor Plus wyprodukowana przez renomowaną firmę MAPEI cechuje się bardzo krótkim czasem wiązania i schnięcia. Dzięki temu umożliwia szybkie wykonanie pracy i normalne użytkowanie powierzchni. Zapewnia całkowitą jednolitość koloru, a także nie powoduje wykwitów. Fuga Mapei biała jest odporna na ścieranie, mróz, wodę oraz zmywanie środkami chemicznymi.

Zastosowanie

Fuga elastyczna Mapei przeznaczona jest do posadzek oraz ścian wewnętrznych i zewnętrznych, w tym np. tarasów. Stosuje się ją do płytek ceramicznych, terakoty, okładzin kamiennych oraz mozaik szklanych i kamiennych. Nadaje się do spoinowania wszystkich szczelin mających od 2 do 20 mm. Ma zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Zalety

Unikatowa formuła fugi Mapei uniemożliwia powstawanie na jej powierzchni różnego rodzaju pleśni i grzybów oraz ich rozmnażanie się. Dotyczy to nawet wilgotnego otoczenia, jak łazienka czy prysznic, dlatego w przypadku stosowania w takich miejscach nie jest potrzebny żaden dodatkowy środek do izolacji przeciwwodnej. Fuga Mapei UltraColor Plus dostępna jest również w innych kolorach, jak beżowy, różowy czy srebrny, co pozwala na jej idealne dopasowanie do koloru spoinowanej powierzchni.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Zakres zastosowania:Do prac wewnątrz
Rodzaj:Fugi elastyczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,00 kg
Wysokość:28,0 cm
Szerokość:13,0 cm
Głębokość / Grubość:10,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry