2020-12-05 07:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fuga elastyczna stalowy 5 kg

Nr produktu: 2651909
  • Waga: 5 kg
Opis produktu
 
64,49
12,90 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2651909

ATLAS FUGA ELASTYCZNA - drobnokruszywowa cementowa zaprawa do spoinowania ( 1 - 7 mm) Do spoinowania ściennych i podłogowych płytek ceramicznych i kamiennych, wewnątrz i na zewnątrz budynków. ATLAS FUGA nadaje sie do wszystkich formatów płytek oraz na różne podłoża, w tym szczególnie trudne, np: tarasy, balkony i na podłogi z ogrzewaniem podłogowym. Produkt cechuje się trwałym i intensywnym kolorem ( paleta 37 kolorów) oraz gładką powierzchnią dzieki temu jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Idealnie nadaje się do stosowania w budynkach usługowo - handlowych i użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych. Specjalna formuła z jonami srebra ogranicza rozwój mikroorganizmów na powierzchni fugi.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zakres zastosowania:Do prac wewnątrz
Rodzaj:Fugi elastyczne

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry