2019-09-23 22:12


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dekoban Folia statyczna do szyb liście 45 cm x 1,5 m

Nr produktu: 6417992
  • Aplikacja bez użycia kleju przy wykorzystaniu zjawiska statyczności
  • Możliwość wielokrotnego użycia
  • Zmywalna, odporna na detergenty
Opis produktu
16,99
16,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6417992

Folia statyczna do szyb wzór liście o wymiarach 45 cm x 1,5 m, firmy Dekoban.
Statyczne folie okienne marki Dekoban, to ciekawy nowoczesny design, który zapewni prywatność a zarazem będzie ozdobą na szybie. Folie statyczne nie wymagają użycia kleju, a jedynie naniesienia w trakcie aplikacji za pomocą spryskiwacza wody na powierzchnię szyb, aby ułatwić montaż. Właściwości statyczne folii zostają zachowane także po jej usunięciu, możliwe jest jej wielokrotne użycie. Nadają się do wszechstronnego zastosowania także na innych powierzchniach szklanych takich jak kabiny prysznicowe, drzwi wewnętrzne, witryny. Pozwala zastąpić tradycyjne produkty do dekoracji okien (np. firany, rolety, żaluzje) i zapewnić walory estetyczne i prywatność, chroniąc przed widokami z zewnątrz. Wielość wzorów oklein umożliwia dokonanie wyboru, według własnych upodobań. Świetna, tańsza alternatywa dla piaskowanych szyb okiennych. Folia jest nietoksyczna, może być stosowana w otoczeniu i na przedmiotach używanych przez dzieci.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

szerokość:
45 cm
rodzaj:
folie statyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
250 g
Wysokość:
150,0 cm
Szerokość:
45,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry