2021-04-23 00:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

D-c-fix Okleina tablicowa biała 45 cm

Nr produktu: 6092597

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Folie samoprzylepne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6092597

D-c-fix Okleina tablicowa biała 45 cm to produkt wykonany z folii termokurczliwej. Jest wyjątkowo odporna na działanie detergentów oraz innych środków czyszczących. Samoprzylepna, montaż nie wymaga narzędzi. Okleina kurczy się po podgrzaniu, co pomaga uzyskać pożądany rozmiar. Cechą odróżniającą ją od innych oklein jest możliwość pisania po niej niczym po szkolnej tablicy. Wszelkie rysunki da się zetrzeć na sucho.

Zastosowanie

Folia tablicowa biała to produkt przeznaczony do placówek edukacyjnych, sal zabaw oraz pokojów dziecięcych. Może służyć zarówno do radosnej i twórczej zabawy (zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci), jak i do celów edukacyjnych.

Okleina tablicowa może być naklejana na następujące powierzchnie:

  • tablice,
  • drewno,
  • metal,
  • ściany.

Folia suchościeralna biała umożliwia ochronę mebli i ścian przed spontaniczną twórczością najmłodszych. Dzięki temu pozwala zaoszczędzić na wydatkach związanych z malowaniem lub czyszczeniem tych obiektów. Jej wyjątkowe właściwości sprawiają, że nie jest to typowa okleina kolorowa, jak np. okleina biała, czarna matowa czy orzech włoski. Jej nakładanie na wybraną powierzchnię jest bardzo proste i nikomu nie powinno sprawić trudności.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Szerokość:45 cm
Rodzaj:folie dekoracyjne
Kolor lub motyw:Biały
Wymiary i waga (netto):
Waga:350 g
Wysokość:2,00 m
Szerokość:45,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry