Plandeka S martDeal 3 x4 m 100 g /m2
Nr produktu: 7397656Opis produktu
Nr produktu: 7397656
Plandeka Smart Deal 3 x4 m 100 g /m2
Lekka i wytrzymała plandeka, idealna do ochrony przed deszczem, kurzem i zabrudzeniami. Dzięki wymiarom 3 x 4 metry zapewnia powierzchnię krycia 12 m², co czyni ją odpowiednią do różnych zastosowań na zewnątrz, takich jak zabezpieczanie przedmiotów, pojazdów czy materiałów budowlanych. Jest łatwa do przechowywania i transportu, a jej odporność na warunki atmosferyczne gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871905515
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Pokrywa |
| Kolor lub motyw: | pomarańczowy szary |
| Wykonanie: | PE |
| Uchwyty mocujące: | Z oczkami mocującymi |
| Maks. odporność termiczna: | 40 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Odporny na rozrywanie: | Odporny na rozrywanie |
| Odporność na promieniowanie UV: | Brak odporności na promieniowanie UV |
| Wzmocnione: | Ze wzmocnieniem |
| Hydrofobowe: | Wodoodporne |
| DOCINANIE: | Możliwość przycinania |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,19 kg |
| Wysokość: | 2,0 cm |
| Szerokość: | 3,00 m |
| Głębokość / Grubość:: | 4,00 m |








