2020-10-21 00:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Primacol Emulsja fasadowa Graffiti Protect 750ml

Nr produktu: 5903695
  • Chroni przed wnikaniem graffiti
  • Umożliwia jego łatwe zmycie
  • Zmniejsza brudzenie ścian
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

43,99
58,65 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

l

Twoja ilość*:

Do zapłaty:

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5903695

Graffiti Protect marki Primacol o pojemności 750 ml to ekologiczny środek do zabezpieczenia powierzchni mineralnych przed graffiti.
Preparat tworzy przezroczystą powłokę, która powstrzymuje graffiti przed wnikaniem w głąb i umożliwia usunięcie graffiti za pomocą gorącej wody bez narażenia podłoża na zniszczenie.
Nie hamuje procesu dyfuzji, stanowi jednocześnie powłokę hydrofobizującą, zmniejsza brudzenie się ścian.

Przygotowanie podłoża:
Należy zabezpieczyć wszystkie powierzchnie, które nie będą pokrywane preparatem. Powierzchnie wykonane z kamienia, marmuru, granitu i cegieł należy dokładnie wyczyścić, a wszelkie ubytki i niezwiązane elementy naprawić. W przypadku podłoży wcześniej malowanych należy upewnić się, czy zastosowane farby są dobrze związane z podłożem, jeżeli nie, to istnieje możliwość usunięcia się farby podczas zmywania graffiti. Preparat nanosić na suchą, wolną od brudu i kurzu powierzchnię.

Sposób użycia:
Przed użyciem produkt należy wymieszać. Preparat nanosić pędzlem, wałkiem lub natryskiem. W przypadku mało chłonnych podłoży preparat można rozcieńczyć wodą w stosunku 1:1. Druga warstwa powinna być położona w maksymalnie krótkim czasie od nałożenia pierwszej (nie później niż po 30min). Efekt hydrofobowania jest widoczny już po pierwszym naniesieniu, wobec czego należy unikać zbyt dużego naniesienia drugiej warstwy gdyż powoduje to powstawanie kropel, które należy rozetrzeć pędzlem przed wyschnięciem produktu.

Powłoka Graffiti Protect uzyskuje właściwości po całkowitym wyschnięciu (max 4h). Trwałość powłoki wynosi 3 lata od chwili naniesienia. Warstwa ochronna jest usuwana razem z graffiti w momencie czyszczenia, operacja musi więc być powtarzana po każdym myciu powierzchni. Powierzchnie, które zostaną zabrudzone graffiti mogą być czyszczone myjką wysokociśnieniową w temperaturze 80 st.C. W przypadku stosowania zmywaczy rozpuszczalnikowych może dojść do uszkodzenia farby, należy wówczas przemalować powtórnie ścianę farbą i nanieść Graffiti Protect.

Składowanie: Produkt należy przechowywać w temperaturze 5 - 35 st.C, w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętych, oryginalnych opakowaniach.

Okres trwałości: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Obróbka:Wałek, pędzlowanie, napryskiwanie
Zalecana liczba warstw:2 szt.
Wymiary i waga (netto):
Waga:750 g
Wysokość:12,0 cm
Szerokość:10,3 cm
Głębokość / Grubość:10,3 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry