Farba fasadowa Jedynka 2,7 l biała
Nr produktu: 5338470Opis produktu
Nr produktu: 5338470
Farba fasadowa Jedynka biała 2,7 l
Ekologiczna, dyspersyjna farba akrylowa do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Przeznaczenia do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni betonowych, tynków cementowych i cementowo-wapiennych na zewnątrz pomieszczeń, jak również ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i obiektach użyteczności publicznej. Tworzy matowe, odporne na warunki atmosferyczne powłoki, zapewniające długotrwały efekt dekoracyjny. Wyrób charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża. Mikroporowata powłoka farby zapewnia mikrowentylację pomalowanej powierzchni.
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Pojemność (l): | 2,7 l |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Malowanie po ok.: | 4 h |
| Sucha powierzchnia po ok.: | 4 h |
| Zużycie na m² w ml: | 8 ml |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 4,16 kg |
| Wysokość: | 15,4 cm |
| Szerokość: | 20,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 20,4 cm |






