Farba elewacyjna Tikkurila Finngard Silicone Protect 9 l jasny szary
Nr produktu: 6803662Opis produktu
Nr produktu: 6803662
Farba elewacyjna Tikkurila Finngard Silicone Protect jasny szary 9 l
Wodorozcieńczalna, silikonowa farba elewacyjna. Do stosowania na tradycyjnych wyprawach wapienno-cementowych i cementowych, cienkowarstwowych tynkach mineralno-polimerowych i akrylowych oraz podłożach betonowych. Może być stosowany do renowacji powłok dyspersyjnych i mineralnych (silikatowych). Doskonale sprawdzi się do renowacji systemów ociepleń ze styropianu i wełny mineralnej. Produkt nadaje się do stosowania wewnątrz budynku do pomieszczeń nieprzeznaczonych na stały pobyt ludzi (np. garaże, piwnice, magazyny itp.)
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Pojemność (l): | 9 l |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Malowanie po ok.: | 12 h |
| Sucha powierzchnia po ok.: | 3 h |
| Zużycie na m² w ml: | 9 ml |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 13,2 kg |
| Wysokość: | 20,7 cm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 30,0 cm |






