2018-11-13 03:43
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Magnat Emulsja Sypialnia Pokój dziecka perłowy agat 2,5 l

Nr produktu: 2643732
 • Poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach
 • Odporna na zmywanie i szorowanie
 • Nie absorbuje zabrudzań i trudnych plam
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 2643732

Emulsja Magnat Sypialnia Pokój dziecka to ceramiczna farba marki Śnieżka.
Innowacyjna receptura farby zapewnia redukcję poziomu szkodliwego formaldehydu (nawet o 98%) mogącego występować w powietrzu wewnątrz pomieszczeń. Źródłem formaldehydu mogą być m.in. materiały budowlane, meble, panele podłogowe, dywany, wykładziny.
Zawarte w farbie innowacyjne składniki wyłapują z powietrza szkodliwy formaldehyd zamieniając go podczas procesu chemicznego w niewidoczne cząsteczki pary wodnej, co zapewnia obniżenie jego stężenia. Podczas cyrkulacji powietrza cząsteczki pary wodnej usuwane są na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki swoim właściwościom farba Magnat przyczynia się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.
Unikalna formuła Emulsji daje jej ponadprzeciętne parametry odporności na wielokrotne zmywanie i szorowanie, a do czyszczenia można używać dezynfekantów. Powierzchnie pokryte tą farbą nie absorbują zabrudzeń i trudnych plam np. z kawy, wina, pisaków wodnych, kredek itp.
Po nałożeniu na podłoże, farba zapewnia mu trwałe kolory i powłokę. Szczególnie polecana jest ona do dekoracyjno - ochronnego malowania ścian oraz sufitów wewnątrz pomieszczeń, w których spędzamy najwięcej czasu, jak: sypialnie, pokoje dziecięce a nawet powierzchnie biurowe. Podczas malowania emulsja nie chlapie, malowanie nią jest łatwe i przyjemne, nie sprawia problemów nawet amatorom.
Farba jest bardzo wydajna, 1 l wystarcza na pomalowanie 14 m2 powierzchni.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

stopień połysku:
mat
pojemność:
2,5 l
aplikacja natryskowa:
nie
aplikacja pędzlem:
tak
aplikacja wałkiem:
tak
mycie narzędzi:
woda
ilość warstw:
2
wydajność/1L:
14 m²
czas schnięcia - powierzchniowo suchy:
3 h
czas schnięcia - powtórne malowanie:
2 h

Arkusze danych produktowych

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 3 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(1)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
1

asd (2018-09-16)

Beznadziejna farba

Co mi się podoba: nic

Co mi się nie podoba: słabe krycie, kolor

Na półce i próbnikach wygląda ładnie, a w praktyce jest to czysta biała farba sprzedawana w drogim opakowaniu, fatalne krycie farby. Zdecydowanie nie polecam

0 lub

5

arek (2018-05-29)

Magnat

Kupiłem zachęcony przez reklamę. Niestety, nie jestem w stanie sprawdzić jej cudownych właściwości. Dlatego napiszę tylko o tym co mogę sam ocenić. Zmywalność farby jest ekstra, przetestowałem sam. Dziecko zresztą strasznie nie brudzi ścian, ale cieszy, że będzie można kolor w stanie nienaruszonym trzymać przez długi czas. No i świetnie się nią malowało - bardzo wygodna w użyciu. Krycie ekstra, malowałem wprost na starą farbę, nie zauważyłem żadnych przebić.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry