Dekoral Emulsja Clean & Color lekka cegła 2,5 l
Nr produktu: 3024536Opis produktu
Nr produktu: 3024536
Emulsja Clean & Color lekka cegła 2,5 l marki Dekoral w kolorze szary ołówkowy to hipoalergiczna lateksowa farba odporna na szorowanie.
Przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.
Emulsja Clean & Color doskonale pokrywa tynki gipsowe, cementowe i cementowo-wapienne, powierzchnie pomalowane farbą emulsyjną, powierzchnie betonowe oraz płyty kartonowo-gipsowe, pozostawiając satynową, gładką powłokę, odporną na zabrudzenia i typowe plamy, a ich usuwanie jest bardzo łatwe.
Ze względu na wyjątkowe właściwości i trwałość farba jest polecana do malowania pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia, np. ciągi komunikacyjne, korytarze, pomieszczenia prywatne i biurowe, salony i aneksy jadalne.
Jest wysoce wydajna, 1 l pozwala na pomalowanie do 15 m2 powierzchni.
Dane techniczne
Atrybuty produktu
- stopień połysku:
- satyna
- pojemność:
- 2,5 l
- aplikacja pędzlem:
- tak
- aplikacja wałkiem:
- tak
- mycie narzędzi:
- woda
- ilość warstw:
- 1 do 2
- wydajność/1L:
- 15 m²
- czas schnięcia - powierzchniowo suchy:
- 2 h
- czas schnięcia - powtórne malowanie:
- 3 h
Wymiary i waga (netto):
- Waga:
- 3,41 kg
- Wysokość:
- 16,4 cm
- Szerokość:
- 16,0 cm
- Głębokość / Grubość:
- 16,0 cm
UWAGA - po zmianie marketu produkty w koszyku, na liście zakupów oraz porównywane produkty zostaną zresetowane.