2020-05-25 01:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Centra Akumulator Basic BC55P 55Ah/460A P+

Nr produktu: 4255972

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Elektryka samochodowa

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 4255972

Akumulator Basic BC55P firmy Centra to stabilne zasilanie odbiorników elektrycznych samochodu-dzięki wytwarzaniu prądu rozruchowego 460 A nie zawodzi nawet w najtrudniejszych warunkach. Zastosowanie specjalnej kratki 3DX ulepsza przewodnictwo elektryczne i znacznie wydłuża żywotność akumulatora. Jest on całkowicie bezobsługowy, a podczas całego okresu jego eksploatacji nie będzie potrzebna woda demineralizowana do uzupełnienia.

Zalety

Proponowana za akumulator Centra 55ah cena jest niewielka w stosunku do oferowanej jakości. Ze względu na takie rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, jak wbudowane w szczelną pokrywę odprowadzanie gazów czy zabezpieczenie przed zapłonem zwrotnym, produkt polskiej firmy cieszy się uznaniem na całym świecie. To akumulator bezobsługowy, a więc nie jest potrzebny smar silikonowy do zabezpieczenia przed korozją-odporność na nią akumulator zawdzięcza wysokiej jakości materiałom i stopom metali, z których jest wykonany. Zasila zarówno odbiorniki elektryczne na wyposażeniu pojazdu, jak i zewnętrzne, podłączane do niego przy użyciu kabla, takie jak przetwornica samochodowa.

Zastosowanie

Akumulator Centra Basic BC55P to idealny zakup, jeśli szuka się wysokiej jakości akumulatora w rozsądnej cenie. Jest to inwestycja na długi czas-wprowadzone przez producenta rozwiązania technologiczne sprawiają, że akumulator pracuje z optymalną mocą, będąc pewnym źródłem zasilania dla wszystkich odbiorników elektrycznych, a jednocześnie nie wymaga uwagi ani konserwacji.

Wymiary i waga (netto):

Waga:14,2kg
Wysokość:17,5cm
Szerokość:24,2cm
Głębokość / Grubość:17,5cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry