2020-04-01 07:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX-Tools Podkaszarka akumulatorowa 20 V set

Nr produktu: 6415749
  • Średnica cięcia: 260 mm
  • Urządzenie akumulatorowe
  • W zestawie akumulator i ładowarka
Opis produktu
199,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6415749

Akumulatorowa podkaszarka do trawy LUX-Tools współpracuje z wysokiej jakości akumulatorem Li-Ion 20 Vz serii 1 Power system. Zawsze tnie bardzo dokładnie i niezawodnie. Oferuje dodatkowy regulowany uchwyt oraz dzieloną rurę ułatwiającą dopasowanie długości do wzrostu uzytkownika oraz terenu pracy. W podkaszarce zamiast standardowej żyłki zamontowano noże z tworzywa sztucznego. Prędkośc obrotowa: 8500/min, średnica cięcia: 260 mm.
Akumulator wykonany w technologi Litowo-Jonowej o pojemności 2 Ah i napięciu maksymalnym 20 V. Akumulator przy użyciu standardowej ładowarki jest ładowany w 100% w 60 minut. Akumulator jest przeznaczony do elektrycznych urządzeń ogrodniczych maki LUX-Tools. W zestawie znajdziesz ładowarkę o mocy znamionowej - 70 W, napięciu ładowania - 20,9 V, prądzie ładowania - 2,4 V i klasie ochrony - II.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Z trzonkiem teleskopowym:nie

Arkusze danych produktowych

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry