2020-02-27 12:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Einhell Podkaszarka akumulatorowa gc-ct 18/24 li p solo

Nr produktu: 3363603
  • Lekka i mała
  • Wyposażona w noże zamiast żyłki do cięcia
  • Do pierwszego urządzenia należy dokupić Zestaw startowy - akumulator + ładowarka
Opis produktu
149,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3363603

Jak przydatnym w każdym ogrodzie urządzeniem jest podkaszarka, nie trzeba chyba mówić żadnemu posiadaczowi ogrodu z trawnikiem. Wadą tradycyjnych podkaszarek jest również ich zasilanie - a konkretniej mówiąc przewód zasilający i konieczność rozwijania przedłużacza. Kosiarki spalinowe z kolei charakteryzują się dość sporą wagą i koniecznością uzupełniania paliwa. Generują również spaliny, hałas i smog. Podkaszarka akumulatorowa GE-CT 18/24 Li Solo pozbawiona jest tych wad. Tradycyjny przewód zasilający lub bak - zostały zastąpione przez nową generację bardzo wydajnych akumulatorów litowo-jonowych z linii Power X-Change. Zapewniają one bardzo dobrą wydajność a urządzenia zasilane nimi pracują ciszej od spalinowych. Nie generują przy tym ani dwutlenku węgla ani innych substancji szkodliwych. GE-CT 18/24 Li Solo to podstawowy model podkaszarki wykonany w całości z lekkiego tworzywa sztucznego przeznaczony dla posiadaczy małych ogrodów. Podkaszarka jest niezwykle lekka i mała gabarytowo. Ułatwia to zdecydowanie przechowywanie urządzenia lub jego transport. Zamiast tradycyjnej i kłopotliwej w użyciu żyłki zastosowano tutaj noże z tworzywa zapobiegającego im złamaniu w przypadku zahaczenia o kamień czy inną twardą przeszkodę. Dodatkowo ostrza są dwustronne - oznacza to, że jeśli stępi się już jedna część ostrza - można go obrócić i używać nadal. W zestawie otrzymujemy 20 takich ostrzy. Z powodzeniem wystarczą one na cały. W ofercie znajduje się ponad 65 urządzeń z linii Power X-Change pracujących na jednym typie akumulatora P X-C i na jednej ładowarce. Oznacza to, że inne urządzenia z linii możemy dokupić w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki - wykorzystując już te które posiadamy. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2Ah).
- Akumulator Li-Ion PXC: 18 V / - Ah
- Ilość akumulatorów: 0
- Ładowarka: brak w zestawie
- Szerokość robocza: 24 cm
- Ostrza dwustronne z tworzywa: 20 sztuk
- Lekka konstrukcja
- Osłona z ABS
- Ostrza odporne na złamania"

Do pierwszego urządzenia należy dokupić


Zestaw startowy - akumulator + ładowarka

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,20 kg
Wysokość:
49,0 cm
Szerokość:
15,0 cm
Głębokość / Grubość:
18,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry