2019-08-25 18:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Einhell Zestaw akumulatorowy piła +nożyce GE-HC 1 8 Li T-Sol

Nr produktu: 3363470
  • Urządzenie akumulatorowe
Opis produktu
599,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3363470

Przycinanie wysokich drzew - zarówno owocowych jak i ozdobnych - na ogół wiąże się z pracą na drabinie i na wysokości. Z pomocą mogą nam przyjść jednak piły na wysięgniku. Jednym z takich modeli jest piła łańcuchowa firmy Einhell z linii Power X-Change - model GE-HC 18 Li SOLO.
Piła została pozbawiona najbardziej uciążliwego elementu tradycyjnych urządzeń tego typu - a mianowicie - przewodu zasilającego (który to często ulega uszkodzeniu, w szczególności podczas przycinania wysokich krzewów i żywopłotów, utrudnia manewrowanie urządzeniem i powoduje zmęczenie rąk). Zamiast tradycyjnego przewodu zastosowano bardzo zaawansowane zasilanie akumulatorowe. Urządzenie jest przystosowane do pracy z akumulatorami 18 V linii Power X-Change. Gwarantuje to bardzo długą i wydajną pracę nawet na podstawowych modelach akumulatorów o najniższej pojemności i współpracę z niezwykle szybką ładowarką.
Nożyce ogrodowe to niezbędne narzędzie każdego ogrodnika posiadającego krzewy ozdobne i żywopłoty. Dzięki nim bez problemu przytniemy i uformujemy ozdoby naszych ogrodów.
Nożyce firmy Einhell z linii Power X-Change model GH-CH 1846 Li Solo zostały pozbawione najbardziej uciążliwego elementu tradycyjnych nożyc - a mianowicie - przewodu zasilającego (który to często ulega uszkodzeniu, w szczególności podczas przycinania wysokich krzewów i żywopłotów, utrudnia manewrowanie urządzeniem i powoduje zmęczenie rąk). Zamiast tradycyjnego przewodu zastosowano bardzo zaawansowane zasilanie akumulatorowe. Urządzenie jest przystosowane do pracy z akumulatorami 18 V linii Power X-Change. Gwarantuje to bardzo długą i wydajną pracę nawet na podstawowych modelach akumulatorów o najniższej pojemności i współpracę z niezwykle szybką ładowarką.
Same nożyce to konstrukcja niezwykle lekka i wytrzymała - dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów. Długość robocza miecza to 400 mm. Dodatkowo został on laserowo i diamentowo naostrzony. Dzięki metalowej przekładni zęby poruszają się szybko, bez oporu i tną gałęzie o maksymalnej średnicy 15 mm.
Siłę tego urządzenia stanowi jednak lekki teleskopowy wysięgnik pozwalający na bezproblemowe przycinanie nawet bardzo wysokich krzewów czy młodych drzewek. Pomoże w tym również regulowana głowica i rękojeść.
W ofercie znajduje się ponad 65 urządzeń z linii Power X-Change pracujących na jednym typie akumulatora P X-C i na jednej ładowarce. Oznacza to, że inne urządzenia z linii możemy dokupić w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki - wykorzystując już te które posiadamy. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2Ah).

Wymiary i waga (netto):

Waga:
6,9 kg
Wysokość:
121,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
20,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry